Ubytovanie na Slovensku

Vyberte si vhodné ubytovanie na Slovensku.
V krásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja Vás víta hotel PLEJSY s neopakovateľnou atmosférou a výhľadom na štíty Tatier.
Možno hľadáte riešenie obvyklého cestovateľského problému, keď prídete niekam do neznáma a odrazu niet kde zložiť hlavu. Alebo ste možno rodič niekoľkých neposedných potomkov a hľadáte im vhodnú formu vybitia energie na leto či obyčajný zimný víkend.
Počas pobytu na severe Slovenska najmä v regiónoch Orava a Liptov je všade cítiť jánošíkovskú tradíciu. Tá sa okrem iného prejavuje aj v zariadení reštaurácii a penziónov. A ktoré sú tie najznámejšie?
Vitajte v jednom z najkrajších kútov Slovenska, vitajte v prekrásnej Malej Fatre kde Vás čaká malebná dedinka Terchová, známa svojimi tradíciami ako aj tým, že sa tu narodil najznámejší slovenský zbojník Juraj Jánošík.
V prekrásnom prostredí Muránskej planiny v sedle Zbojská Vás víta malá reštaurácia a ubytovanie - Salaš Zbojská. Je priam stvorený pre aktívny oddych v príjemnom prostredí, pričom tu môžete spoznávať bežný život na salaši.
Penzión v stráni je novovybudovaný komplex stavieb situovaný v krásnom prostredí Nízkych Tatier v horskej obci Mýto pod Ďumbierom s celoročnou prevádzkou.
Sme tu pre Vás, aby sme Vám spríjemnili chvíle strávené v centre Zamaguria, pod dominantou Pieninského nár. parku "Tromi korunami" v Červenom Kláštore.
Ubytovacie zariadenie " Pod Guglom " sa nachádza v južnej oblasti Slovenského raja - Hnileckej doline - v prekrásnej časti obce Mlynky - Prostredný Hámor.
Ubytovanie v súkromí v obci Habovka, ul. Stodolisko, okres Tvrdošín, Západné Tatry - Roháče.
Chata Mária je ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. Ubytovanie poskytujeme v ôsmich dvojposteľových izbách...
Chatová osada Muránska planina VILLAGE je situovaná v ochrannom pásme Národného parku Muránska planina v areáli Predná Hora.
Ubytovanie v meštianskom dome v historickom centre Banskej Štiavnice...