Túra na Schneeberg (Rakúsko)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, mám v pláne ísť na Schneeberg - Klosterwappen, čo je najbližšia dvojtisícovka od Bratislavy. Od BA je to vzdialené len 150 km, bola by som rada ak by sa niekto našiel, kto má tiež rád/rada turistiku :), nechcem zostať doma len preto,že nemám s kým ísť. (výhoda je aj ak by si mal/mala auto) nakoľko ja nemám, a vlakom je to komplikovanejšie a drahšie.. :) volám sa Lucia, som z BA, mám 21

ahoj, mal by som záujem, som z TN , mám 27 r. a mám aj auto :) ..ozvi sa mi na : [email protected]

Ahoj, rad by som sa pridal, sam som si na ten kopec brusil zuby s bratom, ale ten teraz asi nemoze koli problemom s kolenom.
Mam aj auto, bohuzial neprilis ekonomicke, ale zato prejde vsade - expedicny offroad.
Kontakt na mail [email protected], alebo na fb Jan Dobroslav - s fotkou namornika :)

ahojte tiež by som mal zaujem o turistiku, dajte mi vedieť prosím, kedy by ste chceli ísť na [email protected]
dakujem

Aj ja sa rad prida :)

AHoj, rád sa pridám aj ja :)

Ahoj, možem aj ja??
Monika (27, BA)

Ahojte, v prvom rade ďakujem, že sa vás toľko ozvalo :)... no bohužiaľ mi to momentálne nevíde ... :/
ale ešte raz dakujem !

To bolo dobré :DD
A však sa vás tu dosť stretlo čo by chceli isť myslím že nieje problém vyraziť stačí sa len dohodnúť na danom termíne.

Ja mozem teoreticky aj cez tyzden, som momentalne volny. Okrem predlzeneho weekendu 17-20.11

No ja cez týždeň pracujem mne skôr sedí víkend. Asi by to chcelo vedieť kedy môžu aj ostatný čo by šli teda keď majú ešte záujem.

čaute, o takúto turistiku by bol záujem, ak sa nazbierame, niektorý víkend môžme vypadnúť.
Kontakt : [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi