Praca :)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte! Mam taký plán chcela by som vycestovať za prácou a hľadám niakeho dobrovoľníka ktorý by išiel somnou.. mala by som takú predstavu niakej prímorskej destinácie nemusíme ist vôbec v lete môžme aj skôr o dáke 2-3 mesiace :) najradšej by som bola keby mas nieco overené alebo kde to dobre poznas respektíve poznajú teba :) a uplne najideálnejšie by bolo keby mi stačili take základy angličtiny med ze nie som uplna príručka :D predstavu o robote by som mala takú ze by som chcela robiť za barom ked ze aj tu na Slovensku som barmanka a mam aj certifikáty ktoré su uznávané v zahraničí viem ze by som sa obysla aj bez toho ale tak to je taká výhoda :) ale samozrejme nebránim sa aj inej robote a uplne najlepšie by bolo keby tam rovno možem aj ostať :D ale to tiez nie je podmienka :D destinácia mi je uplne jedno ci uz Chorvátsko, Grécko, Malta, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Afrika, Amerika, Čína, Srí Lanka, Thajsko.... atd.. :D tak dufam ze sa tu nájde niekto kto ma skúsenosti a vedel by o nieco a pripadne by šiel somnou :)

napíš mi :)

Stracciatella daky kontakt na teba? :)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi