Spoluzážitkovanie - šport, kultúra, príroda, sebaobjavy

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, hľadám touto cestou spoluzážitkára na kamarátsky a inšpiratívny spôsob - cestovanie po SVK, spoznávanie nových miest, vlakovanie, túrovanie, športu, kultúra, ničnerobenie a hlavne - odbúravanie svojich vlastných limitov a zdieľanie zážitkov. Rada cestujem i sama, no niekedy môže príjsť i tá zmena.

Mám 22 rokov, slobodného ducha, chuť objavovať, spoznávať cudzie a tým i samú seba. Ak sa v tom vieš nájsť, kontaktuj ma. Možno si ideme podobnou vlnou - [email protected] alebo do komentára.

Barbora

Ahoj Brabora. Popri novej práci mám monentálne veľa voľného času, takže by som s Tebou rada absolvovala tieto výlety po Slovensku. Odkiaľ si? Vekovo sme rovesníčky.
Petra

Ahoj Peťka, wau, rovestníčka :) som z okolia PN, ozvi sa mi na mail :))

Kľudne by som sa aj ja pridal. 25 rokov, z LM. Na turistiku, beh, ferraty, bicykel, korčule. E-mail: [email protected]

aj ja hľadám podobného človiečika. Ak máš záujem, pokojne mi napíš :) Pekný deň! Dominika 

ahoj Domča ak máš také záujmy ako je turistika, cyklo a korčulovanie, poznávanie tak sa kľudne ozvi: [email protected]. Som z LM a rád by som vypadol zo stereotypu robota - domov. Dík

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi