cesta 27.8 - 6.9

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

ahojte, budem mat dovolenku 27.8-6.9 9 (pripadne este o tyzden viac okolo tohto dátumu). tak sa chcem spytat ci je tu niekto kto by chcel so mnou niekam ist. neviem ako by som opisal moj styl cestovania, je to taky mix, hlavne aby clovek zazil nieco zaujimave, priroda, plaze, hory, mesta, kultura, jedlo, turistika, snorchlovanie/potapanie, kemping, hotely, cudzojazycne televizie. radsej idem niekam kde je co objavovat nez na miesta kde je milion dalsich turistov ale ked to stoji za to pojdem aj tam. inak planujem viacmenej ramcovo a pocitovo, presnejsie plany vacsinou robim jeden dva dni dopredu podla situacie (to hovorim pre pripad ze niekto ide na cestu s presnym itinerárom, comu sa tiez nebranim aspon mam o pracu menej, ale nech sa taky clovek moc nehneva ked nic nejde podla planu :). rozmyslal som ramcovo rumunsko/ukrajina/chorvatsko/rusko/turecko ale kludne aj cokolvek ine (akurát sa mi moc nechce na destinacie co su tento rok popularne - Island, norsko, vietnam, sri lanka, atd... a kde su vsetci). no inak mam 36 rokov, som muz, slobodny, pomerne inteligentny a vzdelany, tak tazsie sa prenasam cez hlupost a aroganciu :). no asi tak. mozte pisat na [email protected] alebo najst na fb pod tymto menom

nic, to som zase len ja alexejevic gagarin :) len refreshujem vlakno aby bolo na top pozicii, kedze cas sa blizi a stale sa nikto nenasiel :) s bliziacim sa termínom a zvacsujucou sa lenivostou sa mi ako realny javi aj len nejaky mensi vylet po zapadnutých castiach slovenska alebo v blízkych susedných krajinach v dosahu autom, ako som pisal vyssie...

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi