Do chorvátska na kole 2016

Ahojte,  s kamošom rozmyslame uz dlhsiu dobu nad Lowcost cyklotripom do Chorvátska. Momentálne to je len vo faze myslienky a zaciatocnych priprav, nakolko mame obaja teraz obdobie, kedy nam zacnu skusky, staze vo firme a hlavne ci budem zdravotne uz v poriadku.  Obaja nie sme ako saganovci, ale ja mam nejaku tu trochu pojazdenu a kamos maka na sebe, aby aspon dajaku to kondicku ziskal. Cielom nie je dojst tam za 2 dni rychlostou auta, ale pomalicky aspon tych 100 km denne s prestavkami, proste si to uzit. Nemame peniaze na hotel, takze to chceme skusit stanovanim kde sa len bude dat, pripadne couchsurfingom. Cesta tam by mala byt max 8 dni, ptm par dni pri mori a domov, dokopy cca 20 dni. a chceli by sme vyrazit podlasituacie bud v juni (ak bude po skuskach a nebdue ta staz), alebo jul (to iste) alebo august. T by sa este potom dohodlo.

Cize zatial len nezavazne , ci by sa nasiel nejaky/a blazon/blazniva zena :Ds rovnakou (normalnou) kondickou, ktory/a by sa pridal/a. :)

Ahoj :) toto leto (skor koniec leta) planujem dost podobny cyklovylet do Chorvatska. Tazko sa zhanaju ludia, preto aj pisem. Mozes mi napisat na mail: [email protected], nech zistime ci mame rovnaku predstavu o vylete. Lydia

Ahoj, este to plati?

Ahoj, s kamosom mame naplanovanu trasu do chorvatska na jun, a ludi je stale malo, resp nevedia sa dohodnut, kludne to mozme spojit a nieco vymysliet. Nevahaj a  napis na [email protected] 

Ali : jasne , ze to plati:)
 

Ahoj, mám 19 rokov a tiež by som veľmi rada šla. Kondičku mám takú normálnu :) Budem môcť až najskôr v júli. Vy už máte naplánovaný termín? Ak ešte stále niekoho hľadáte, tak môj mail je: [email protected]

Cawte, no co sa tyka mna tak az v auguste jedine a este aj to neviem ci tento rok, lebo  si ma nasli snad vsetky choroby sveta, ak sa vyzdraviem do augusta a nieco natrenujem tak isto tento rok:)

Ahoj,
ja by som tento rok mozno aj Chorvatsko skusil.
minuly rok Benatky ( z BA cez Eurovelo 9 a 8) tak ak by bol jasny termin, pridal by som sa

kto ide do omišu 14,8. 2016 s LC, VK, RS.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi