Fiji - máj alebo október 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Nešiel by niekto so mnou pozrieť na Fiji? Je to trochu ďaleko, ale určite tam je veľmi pekne :-) Môžem buď medzi 1.5.-17.5.2015 alebo medzi 5.10.-30.10.2015.

Fiji znie super, tiez patri do mojho zoznamu miest kam sa chcem pozriet :-) Na ako dlho planujes cestu?

Ahoj, nechaj na seba kontakt, oktober by bol fajn:-) Pridala by som sa mozno.

Caute, ja by som chcela do Australie na 6 mesiacov a odtial potom zaletiet na to Fiji, ak by sa ku mne niekto pridal. V tom oktobri budem mat volno na cestovanie od asi 3.10. do 30.10., potom 31.10. odlietam z Perthu naspat domov. To Fiji teda mozme dat kedykolvek v tom casovom rozpati. Asi sa tam najvyhodnejsie z Australie da zaletiet zo Sydney. Letenky spiatocne zo Sydney do Nadi (na Fiji) som nasla v rozpati od 311 do cca 450 a viac EUR. Ine spoje z Europy som nezistovala. Kontakt na mna: [email protected]

Caute, s manzelkou uz vybavujeme v praci dovolenku, my ideme v novembri, resp skoro cely november od 1.11 do 25.11. skoda toho tyzdna. ak je niekto, kto tam uz bol a ma kontakty na prijemnych domacich alebo nejake rady pre cestu, prosim sem s nimi. [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi