|
|
Vianoce v mene dobrodruzstva - 10/11/2011 13:03
Ahojte! na Vianoce a/alebo Silvestra by som sa rada niekam vypravila...potrebujem nejaky adrenalin, a potrebujem sa fyzicky skantrit (v dobrom slova zmysle, samozrejme ). Avsak, financne si nemozem dovolit nic uplne extravagantne. Nema niekto pre mna nejaku radu, kde ste boli, kde sa vam pacilo, pp chystate sa v tom obdobi niekde? Fyzicky som pomerne zdatna a dala by som sa na cokolvek. Okrem basejumpingu.
|
|
|
Re:Vianoce v mene dobrodruzstva - 11/11/2011 13:20
Ahoj ja by som aj daco spackal dajake tatry slovensko je v zime nadherne a nebol by som sam dajaky putak atd. poznam dajake jaskyne, ... Ak mas zajem napis mi na sedlak36@gmail.com
|
|
|
Re:Vianoce v mene dobrodruzstva - 13/11/2011 16:56
Nazdárek, neviem akú máš konkrétnu predstavu, či ti ide len o nejaký jednodňový výlet, alebo trip. Ja by som v tom období, ktoré spomínaš rád pdnikol nejaký cca týždňový trip, stopom a ubytobanie cez couchsurfing. Presnejšie plány zatiaľ nemám, ale ak by si mala záujem, budem rád ak sa ozveš a môžeme čosi dohodnúť- romman32@centrum.sk.
|
|