Leto 2015 - Balkan :)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

ahojte, som mladá baba, ktorá túži po dobrodružstve s nejakou veselou partiou ľudí okolo 20 rokov, ale i tí, čo sú mladí duchom, ktorí neváhajú, majú čas, neponáhľajú sa, vedia si užívať život a majú možno aj skúsenosti. Na začiatku júla by som chcela spraviť trip cez Slovinsko, Chorvátsko, Albánsko až do Macedónska. Cesta by bola prevažne okolo chorvátskeho pobrežia cez Split, Dubrovnik...a možno aj nejaké ostrovy, národné parky, pamiatky, more...hlavne si dopriať oddych a spoznať nové miesta a zákutia, dať si čas... najlepšie autom - rozdeliť si náklady, spať v kempoch poprípade penziónoch...1-2 týždne. Pridá sa niekto?

ahoj.. toto leto sa tiez chystam na Balkan ..mozno by som to potiahol na Turecko, mozno az Gruzinsko, ale detaily som moc este neriesil, tak ak ti nevadi, ze uz som trochu nad 20, mam 26, tak mi napis a nieco vymyslime ..zatial preferujem stop, ale je mozne, ze pojdeme nakoniec viacery a autom, kde pribalime aj bajky ..moj kontakt: www.facebook.com/sagan.jakub, ak si antiFB: [email protected]

Ahoj ja v lete plánujem grécko v obytnom aute na divoko :D Mám 28 rokov, ak ta to zaujalo napiš [email protected]

ahoj, super nápad :) velmi rada pôjdem, ale kvôli práci na viac ako týžden - 10 dní to asi nebude možné. môj kontakt [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi