Malajzia,Indonézia - leto 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Sme dvaja vysokoškoláci ( chlapec a dievča) a v polovici júla sa chystáme na 2 mesiace do Ázie. Letieť budeme z Budapešti do Kuala Lumpur. V Malajzii strávime okolo 2-3 týždňov a následne sa cez Singapur presunieme do Indonézie, kde chceme navštíviť niekoľko ostrovov, Bali, sopečnú Jávu a podobne. V Indonézii strávime 30 dní, presunieme sa naspäť do Malajzie, kde strávime zvyšný čas a z Kuala Lumpur letíme naspäť domov.

Ak sa chce hocikto pridať, ozvite sa. :)

Čaute, tiež sme dvaja vysokoškoláci (ja a priateľka) a chystáme sa na leto preč, len ja mám skúseností málo a priateľka vôbec, tak zháňame niekoho, kto by išiel s nami. Predsa len viac ľudí, viac fanta, teda zábava. Aký predpokladáte rozpočet zhruba? Prípadne bližšie info na [email protected]

caute,sme tiez pár,mozete pisnut na mail podrobnejsie kde co mate naplanovane a veci okolo?dakujem:):):[email protected]

Ahojte, ja som bola pred 2 rokmi na Borneu a Bali, chcela by som vidieť Sumatru, je najviac neporušená, som len jedna, už po vysokej, ak by ste mali záujem aj o tento ostrov, tak mi prosím píšte alebo kľudne dajte kontakt niekomu inému, kto by išiel, vopred za ochotu ďakujem, [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi