Najnovšie témy fóra

SLOVENSKY RAJ
Ahooojte!:) Chystáme sa v strede augusta navštíviť Slovenský Raj, sme zatiaľ dve holky a jeden chalan a naši ďalší parťáci, sa nejako nerozhýbali. Šli by sme na nejaké 4-5 dní ak by sa dalo aj dlhšie. Ak máte chuť, čas a nápady tak sa ozvite a dohodneme...
Trip do Maroka
Caute! S priatelom sme si toto leto povedali, ze je najvyssi cas objavit Maroko, kym tam pride komercia do kazdeho kutu krajiny. Hladame preto 2 partakov/partacky (idealne par), na cca 2 tyzdnovy vylet po Maroku - prenajat si auto(teda aspon jeden z...
Trip do Maroka
Caute! S priatelom sme si toto leto povedali, ze je najvyssi cas objavit Maroko, kym tam pride komercia do kazdeho kutu krajiny. Hladame preto 2 partakov/partacky (idealne par), na cca 2 tyzdnovy vylet po Maroku - prenajat si auto(teda aspon jeden z...
Predam uplne novy elektricky bicykel. Dovod predaja,musel som kupit viac koli zlave. Mozem aj doviezt ak treba. Vyskusat si mozte moj v ZH kedykolvek. 0902846397
Škótsko 2009
Plánuješ svoje ďalšie dobrodružstvo? Čo tak navštíviť začiatkom mája 2009
Ahoj, hľadám človeka na stop po Taliansku, predvčerom som sa takto vrátil z Venezie a rad by som si to zopakoval začiatkom Augusta alebo koncom :) Tak keď má niekto záujem nech sa ozve lukas.matulik@gmail.com
Zdravím. Je tu niekto z okolia Ružomberka kto by si rád poliezol na skaly? alebo ku komu by som sa mohol pripojiť . Som zatial len začiatočník , bol som na dvoch skalách :)) nejakú výstroj aj mám , niekto od koho by som sa mohol aj dačomu priučiť ? Mail...
ahojte 13.8. odlietam do kuala lumpur a hladam nejakeho partaka/partacku na cesty po azii priblizne do konca septembra...nemam rada velke planovanie a pripravovanie na to ktory den mam byt na akom mieste a co tam pozriet lebo tym cesta straca dobrodruzny...
Cavte, hladam partaka/partacku na lezenie, hory, skialp. S lezenim zacinam, ale rychlo sa ucim, cielom je neskor prejst na lahsie cesty v tatrach. Taktiez by som chcel niekedy v septembri stravit cca 5 dni v alpach, napr. dolomity, takze planov je vela...
rumunsko
hladam(e) 1ks spolucestujuceho/spolucestujucej do auta na dvojtyzdnovy vylet do rumunska (13-26 jul, v skratke cca 3dni na cestu k moru cez nejake zaujimavosti (spime kadetade), 1-2dni dunajdelta (kemp), 4dni pri mori v dakom penzione/plazi, 1den bukurest...
Uvažujeme nad zájazdom do Paríža cez cestovku Rady na cestu z Ostravy. Máte skúsenosti s touto CK? Sú solventní? Aký bol ich prístup? Mali ste s nimi nejaké problémy? Ďakujem za akúkoľvek radu. Miroslava
ahoj hladam partaka partacku na cestu do rumunska tak na 7-9 dni v auguste,dakedy okolo 10 augusta hore dole by to asi bolo.to by sme dohodli.a v minulosti som citala ze do rumunska priamo ide vlak, alebo s budapesti lieta wizz air nejake rumunske mesta...
indonezia
Čaute hľadám parťáka/parťáčku na cestovanie po Indonézii...cestu plánujem nejak v období august september...mám 26 som zo SA a viac info na maile sigetova@gmail.com
Hladam partnerky alebo partakov na vylet do madarska a ceska, stan, vlak. Plan nemam, cim viac ludi by sa zabalilo Tym lepsie :) BRAGA60@mail.com
Ahojte, hladam spolupachatelov spolupachatelky na cestovanie po Sk vlakom na bicykli, so stanom s minimalnymi nakladmi. Najde sa niekto ? Ja 20 chalan mail BRAGA 60@mail.com
Hľadám parťáčku alebo parťáka na trip po CZ v termíne 20.6-28.6+- Pozrieť prírodu nejaké ranče atd. Prespať kde sa bude dať, pobehať čo sa bude dať proste neviazaný čunder. Mám 26 som z BA Ak by mal niekto záujem môj mail cundercz@gmail.com
UAE-DUBAJ
DOBRY DEN TYMTO SPOSOBOM HLADAM NIEKOHO KTO BY ISIEL SOMNOU DO DUBAJA NAKOLKO NA UBYTOVANI SA USETRI DOST VELA PENAZI, PROGRAM V DUBAJI NEMUSI BYT SPOLOCNY ALEBO NEJAKO PO DOHODE TERMIN PO 10 AUGUSTE ( prisposobim sa) NA CCA 8 DNI TROSKU SI ODDYCHNUT A AJ...
Manželia zo Slovenska hľadajú spolucestovateľov, s ktorými by mohli prežiť neopakovateľné zážitky na dvojmesačnej ceste terénnym autom Nissan Patrol, špeciálne upraveným zdolať aj tie najextrémnejšie cesty po Kazachstane, Mongolsku a Rusku. Expedícia...
Léto na moři.
Hledáme pohodové lidi na plavbu na 16 metrové plachetnici u Elby,Korsiky a Sardínie.Plán plavby se dá upravovat dle přání a možností.Na Sardínii budeme od 14.7 a do cca půlky srpna budeme plout u ostrovů.V půlce srpna pak poplujeme ze Sardínie na Sicílii...
Ak ste sa rozhodli svoje peniaze investovat do cestovania z daleka sa vyhnite CK Koala tours.My sme bohuzial preplatili otrasnu dovolenku v Andaluzii a chceme tymto varovat ludi pred podvodom tejto CK,nakolko katalogove ponuky nezodpovedaju skutocnosti.Ak...