Najnovšie témy fóra

Ahojte, som 24 ročná baba, ktorá hľadá parťáka/ parťáčku na cestovanie do Ruska. Okolo 6. až 17. septembra sa chystám do Moskvy a Petrohradu /prípadná zastávka na majstrovstvách sveta v thajskom boxe :) /. Je niekto, kto by sa pridal? mail: sisitre@gmail...
Ahojte rad prijmem spolocnost na potulky moze byt partacka, partak ci skupina Mam 27r Som zaciatocnik Kto sa prida? Moj email je kerko116@azet.sk Tesim sa na vasu odpoved :)
čaute ...hladám parťáčku na bike ...cyklotúry NR kraj... od 0 do 100 rokov ...ja mám 30...hlavne aby si bola živá a vedela krúťiť :blink: ....ak hladáš podobného hod mail ...:sick: estetik@centrum.sk:sick: [img]http://www.dobrodruh.sk/components/...
ahojte,najde sa niekto kto by chcel ist v presnom termine 30aug az 6sept.so mnou do sardinie? este prichadza v uvahu barcelona.som z blavy.sportovy typ babizne,pohodak totalny.prosim ozvite sa mi na godarchy@centrum.sk
Hladam spolucestovatelku - pridaj sa na poznávací zájazd s bohatym programom, je to busom, byvanie v kempoch ale super okruh a vela poznania...viac na bubo.sk... Igor, kontakt ib66@zoznam.sk
Ma zaujem sa niekto pridat v termine od 30 jula do 10.augusta na cestu autom po Macedonsku a Albansku? Ak ano,najlepsie bude ak sa mi ozvete na mail miroslavsklenak@mail.ru
Mám rada poznávacie zájazdy, a tak som hľadala cestovku ktorá ich realizuje. Zadala som do googlu "jednodňové zájazdy" a tam som objavila bratislavskú cestovku ANNATOUR. Hoci som dovtedy o nej nepočula, zaujala ma ich zaujímavá ponuka. Dnes...
Hladam niekoho na spolucestovanie. Kedy : niekedy medzi 25.8. - 12.9., idealne 7-10 dni Kam : juzna europa, spanielsko, portugalsko,... Mozeme ist autom ( kludne aj mojim ) alebo letecky ( nejaky last minute / letenka ? ). Ja : 31 rocny chalan,...
Ahoj, hladám parťáka/parťáčku kto by chcel koncom Augusta skúsiť couchsurfing na Hawai, Mauritius, alebo podobnú ostrovnú destináciu. Letenka by vyšla [b]do 200 eur[/b] (detaily mailom) čo je super cena, keďže bežne stojí na podobné destinácie tak cca. o...
cykloturistika
Hladam niekoho kto by chcel ist na bicykli napriklad do chorvatska ( mozeme sa dohodnut). Mam 23 a nesedim na bicykli kazdy den :) keby niekto chcel tu je mail beastbox@centrum.sk
ahojte,som sportovo zalozena 37 rocna baba, taky pragmaticky hippie,realista.vecne mlady clovek.mam auto,mam psa,mam vela moznosti, vela casu ale nemam S KYM cestovat.chcem este leto stihnut po slovaci,pripadne kupit letenku zaciatok sept.dakam europa,...
Ahoj chcem ist koncom augusta prejst kusok polskeho pobrezia..ubytovanie na plazi v stane alebo bivak s plnou penziou co plecia unesu...:lol: cesta tam bez vymolou po kolajniciach;) preferujem skor dobroduzne romanticke duse a este viac tie neznejsieho...
Hladam spolucestovatelku na cestu. Chcela by som Barmu ale nieco v Juznej Amerike. s cestovkou alebo na vlastnu past, dohodli by sme sa. na 3 tyzdne najviac, zialbohu. Som pracujuci cloviecik. Ak tiez nemas prave s kym, pis na zuzanasv@centrum.cz ;)
Moznost výstupu na DAMAVAND / 5.610 mnm, vyhasnutá sopka / a 4O7O mnm SHIR KUH. Krajina, kde búrajú domy, aby rozšírili parky, krajina skvelých, pohostinných kultivovaných a vzdelaných ľudí. Nádherné parky, najfarebnejšie mešity a tradičné čajovne....
Moznost výstupu na DAMAVAND / 5.610 mnm, vyhasnutá sopka / a 4O7O mnm SHIR KUH. Krajina, kde búrajú domy, aby rozšírili parky, krajina skvelých, pohostinných kultivovaných a vzdelaných ľudí. Nádherné parky, najfarebnejšie mešity a tradičné čajovne....
dovolenka 2012
Ahoj,,...tento rok mi vypadli všetci s ktorými som rátal ísť na dovolenku...hľadám preto pohodovú parťáčku ktorá má chuť ísť k moru,napr.niekam do Grécka kde sú krásne tyrkysové pláže -Parga,Lefkada,Thassos....kludne aj busom,kludne nejaký apartmán ,aspon...
pozor na Solvex
Pozor na Solvex! Kým potrebujú predať zájazd, správajú sa "normálne", ale keď už majú peniaze ste nezaujímaví. Nikdy viac!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ahojte, hladam niekoho na spolucnu cestu Marokom, zhruba na dva tyzdne pocas prvej polovice septembra. Mam 23, nie som vyslovene dobrodruzny cestovatel, chcem len trocha vypadnut z officu, pozriet pobrezie atlantiku, pust, dat nejaku 3000cku. Letenky...
Paklenica
Ahojte, hľadme dvoch pohodových ludí, ktorí by išli do Paklenice. ideálne, keby jeden z nich holduje lezeniu po skalách. kamoš rád lezie - ja nie :-)takže ak je niekde takáto dvojica, nech sa ozve na uhrajka@yahoo.com
Chystáme sa letieť s CK [url=http://www.airstop.sk]airstop.sk[/url] do Dominikánskej republiky. Máte niekto skúsenosti s touto krajinou, na čo si dať pozor atd?