Novy Zeland Januar 2015

Zdravim. Rad by som siel v januari na Novy Zeland tak na 3 - 4 tyzdne oba ostrovy autom alebo inym spôsobom. Teoreticky mam vsetko nastudovane uz len vyrazit :-) [email protected]

Zdravim, rad by som si tiez spravil takyto vylet v january aka je cena a vies mi priblizit plany?

Caute, ja by som sla hned, ale v januari mam uz ine plany. Nechcete vo februari? Sla by som na Novy Zeland a do Australie, aj na mesiac.

Urcite Januar, Australia mozno inokedy, a cena letenka+ prenajatie auta + palivo a strava cca 2500 na osobu odhadujem

Pokud potřebuzjete poradit ci zaridit cestu na miru nebo i jednotlive sluzby v AUS a NZ, kontaktujte nas, radi pomuzeme, australiapuzzle.cz Vse osobne procestovane, zname osobne obe krajiny, dokonale.

Siel by som v marci, alebo oktobri, skoncia prazdniny bude vacsia pohoda a lepsie ceny. Vratil som sa odtial pred tyzdnom, zastavil som sa tam cestou z melanezie. Krasna krajina, ktora stoji za navstevu.

Dodo

No ano rad si dam poradit od Vas australiapuzzle.cz ale viem ze cez cestovky to vzdy vychadza drahsie ako ked si to cele sam clovek naplanuje a zrealizuje.. iba ak by ste z toho nemali ziadnu proviziu cool

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi