obytným autom grécko leto 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Čaute hladám osoby aj partie max 4 na výlet obytným autom po grécku v lete, spanie na divoko. Ja plánujem aj freediving v mori. Lacný výlet len za naftu, jedlo si uvaríme. Píšte na mail [email protected]

nikto nemá záujem?

Termín? Ktorá časť Grécka?

Celý peloponéz, najprv vrchom lefkada, zakyntos, potom spodkom okolo a vrchom na atény domov. Dufam že si to pochopil :D a kedy asi začiatkom júla nemám pevný termín na 14 dní

Ahoj, vcera 4.3. som ti pisal mail. Dostal si ho?

Palo

kedy kedy ??

No mne osobne je jedno kam hlavne aby som vypadol do sveta :D Znie to zaujímavo, koľko by ma to asi tak stálo keby sa chcem pridať?

Zaujímavý výlet. Na 14 dní? to by sa dalo. Hmmm pridám sa :) Idem ti písať mail

:) idem prave vhod, tiez rozmyslam nad greckom, konkretne som chcela ateny a potom aj po grecku cestovat a mozno aj na nejaky ostrov sa dopravit, este mate volne miesta?

Atény chcem aj ja pozrieta akropolu. A na ostrov idem tiež na zakyntos. Cena zaleží kolko vezmem ludi ale tak somnou 4 ludia. Za naftu cca 130 eur na osobu a bude to cca 4000km polovice je cesta tam aj spat čiže okolo 2000km po grecku

No tak že to upresním 14.6 do 25.26 12-13 dni okolo Peloponézu

Si uz plny ci ako to vidis. Na taketo tripy kdekolvek. Termin ktory si spomenul mi presne sedi, nakolko mam vtedy dovolenku. Daj prosim nejake info.

daniel napiš na mail, odkial si a tak?

ešte zhánam 2 baby ozvite sa :D

No zatial to vyzera že pojde jedna slečna ale ani to neni isté či bude mat volno, tak kludne píšte baby aj chalani, tu je link na fb

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009390319730&fref=ts

Ahoj pisala som ti na fb prisla ti sprava?

Píšem dátum ešte raz 14.6 do 25.6

No nakoniec som musel zmenit dátum pretože všetci čo chceli ist to odvolali. Idem 8 jul do 21 jula. A ked sa nikto nepridá pojdem aj sám :/

Ahoj, ja by som sa rada pridala ale mozem len v tomto termine: 25. jul- 9. august.

to zase ja nemozem :/

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi