od cca maja 2015, Azia (juhovychod?), Nepal a i., hory, priroda, kultura...som otvoreny novym napadom :)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Caute, som Tomas, mam 28, povodom zo Ziliny. Zaciatkom maja 2015 planujem cosi pocestovat, destinacia nie je uplne zavazna. Uvazujem doletiet do juhovychodnej azie na miesto - podla ceny leteniek (Bangkok ma celkom lacne spojenia) a dalej sa precestovavat smerom na zapad (pobehat Barmu, Kambodzu, severna India smerom do Nepalu). Vietnam a Malaysiu by som vynechal, tam som bol pred par rokmi. Mam rad hory a prirodu no nebranim sa ani zaujimavym mestam/ pamiatkam a pod. Snazim sa vyhybat „guided tours“ a organizovat si veci po svojom. Pocitam s budgetom cca 15€/den co by v tomto regione malo byt OK. Cestovat som sa rozhodol po par rokoch v praci v Bratislave, kde ma sedenie za pocitacom az tak neuspokojovalo...takze vycistenie hlavy, utriedenie myslienok/ priorit a pod. Co sa dlzky cestovania tyka, tak po 3 mesiacoch od vycestovania budem musiet navstivit urad prace kvoli podpore, takze tymto som viazany (co ale neznamena, ze nemozem nasledne pokracovat, kde som skoncil). Zatial tomu nechavam volny priebeh. Netrvam 100% na krajinach alebo smere ktory som napisal. Ak niekto pride so zaujimavym navrhom, nebranim sa nicomu. Ak by ste mal niekto zaujem, dajte vediet na [email protected], mozme pokecat/ stretnut sa a zistit, ci sem podobna krvna skupina. Pekny den ;)

To si dal vypoved z prace kvoli cestovaniu? Inak na urad prace treba chodit kazdy mesiac ;-)

Co tak everest base camp trek ? kto by sa so mnou aklimatizoval :-) ?

Cauko, nieje mi jasna dlzka, ale mal si na mysli 3 mesiace ?

Ahoj . Reagujem na príspevok anapurna . Kedy sa chystáš na trek EBC ? Môžeš mi napísať na email [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi