Panamerická magistrála - stredná Amerika - január 2018

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte,
v januári sa chystám na 2 týždne do strednej Ameriky prejsť Panamerickú magistrálu ( z Guatemala/Salvador cez Honduras - Nikaragua - Costa Rica - Panama a späť)). Plán je, že plán nie je (pravdepodobne by som požičal auto a zastávky plánoval po ceste). Kto by mal chuť sa pridať, ozvite sa, budem rád.

Na dva tyzdne sa urcite neoplati. Je to hrozne malo. Stravil som tam 4 roky a stale je toho vela co som nevidel. a ty chces dat 6 krajin tam a spat za dva tyzdne? Skoda letenky..

Mne do tych koncin mozno tiez vyda na 2.5 tyzdna, hned po Vianociach. Zatial nemam vybrane krajiny, ale urcite nie v style tvrdnut dlhe hodiny v aute len kvoli "ciarkam" ze som bol v krajinach A, B, .. F, G. H. Skor mam rad snorchling a taketo klasicne karibske "lezaro" a "pura vida" :)) Lepsie je inac ist pred Vianocami, ovela menej turistov, len niekedy to proste nejde v tomto lepsom termine kvoli zamestnavatelovi. Co-to som v tom regione pocestoval ale len na karibskom pobrezi. A najma v hosteloch prekecol desiatky hodin s cestovatelmi ktori presli vsetky menovane krajiny a mnohe dalsie. Suhlasim, ze pomer kvality zazitkov k nakladom je nizky pri 2 tyzdnoch, ale zas ked niekto dobre zaraba ale zamestnavatel ho nepusti na dlhsie, tak to podla mna stoji za tie zazitky aj pri iba 2 tyzdnovej dovolenke. Chce to osobny pokec pri pive, ved casu do Vianoc je dost :) Peto, KE/ZV-BB/BA, 40r., [email protected]

Ja budem v El Salvador od 21. do 28. januára tak keď tam niekto bude, tak by bolo fajn dať nejaké stretko a explore miesta spolu. :) [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi