PATAGÓNIA Febr2018

Anonym
Hľadám do zostavy pohodových nenáročných ľudí v strednom veku 40-60, ktorí si chcú splniť sen a spoznať Patagóniu. Nutná je dobrá kondícia pre trekking! Vodcu by sme už aj mali :) ...je to Peťo B., ktorý už raz robil vodcu v Patagónii pre outdoor cestovku a teda má skúsenosti a znalosti. Pre bližšie info každému sprostredkujem kontakt. Ja IDEM! ;) Kontakt: soloactivity@gmail.com
Mark2 (bez overenia)
AHoj kolko ludi sa hlada?
SoloActivity

Zatiaľ som ja a Peťo. Plus máme 1 babu so záujmom. Takže ideálne ešte 2ja ;)

No a vek predsa len nerozhoduje! :) ..však láska k horám stačí ;)

Jarka 

FB/soloactivity

Samosebou (bez overenia)
Patagonia by bola ozaj jeden zo splnenych snov. V mojom pripade zalezi od financii, no je to este osem mesiacov, dovtedy by sa mozno podarilo nasetrit. Viete odhadnut rozpocet? Niesom v rozmedzi 40-60 , mam len 32 , ale snat by ste prizmurili ocko :)
SoloActivity

Info mailom zaslané..sú možné 2 verzie realizácie a rozpočtu...šetriť treba určite čo najskôr ;)

Spoločné záujmy stierajú vekové rozdiely! ;) ..cestovatelia a turisti si tykajú! ..poprosím next time

Zuzana K

Chcem sa spýtať orientačne ohľadne tej kondičky, aké výkony sa v Patagónii predpokladajú a aká je dĺžka pobytu? Eventuálne by som mala záujem.

SoloActivity

Aktuálne teda sólo skupina bez sprievodcu! Resp. min. JA+niekto :) 

Letenka z Ríma je za super cenu, netreba váhať ;) IDE SA!

Program budem/-e linkovať podľa outdoorových agentúr...nič nové netreba vymýšľať.

Záujemcovia píšte na: soloactivity@gmail.com

Samosebou (bez overenia)
ahoj, nieco nove? zatial si ista len ty ? chcelo by to tak 3-4 ludi. Sam neviem co bude do februara.

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
CAPTCHA
To prevent automated spam submissions leave this field empty.