Rád niekoho posprevádzam po kopcoch

Anonym
Ahojte, na jeseň chodím cez voľné dni veľa na turistiku, hlavne Štiavnické vrchy, Vtáčnik, Pohronský Inovec, Kremnické vrchy, Krupinská planina, ale aj zvyšok Slovenska. Bol by som rád, keby môžem ukázať pekné a zaujímavé miesta aj niekomu inému a je veselšie ísť s niekým ako sám. Som športovec a mám 26 rokov. Kontakt na mňa jakub.meszaros@azet.sk
Lukas30 (bez overenia)
Sws Jakub Kam sa chystas?
jakubme
Offline
Registrovaný:
7. 9. 2017

Ahoj Lukáš, najskôr v sobotu 16teho zo Žiaru cez Šášov do Banskej Štiavnice po modrej.

Lukas30 (bez overenia)
Pridal by som sa , ak sa da - som v na dovolevke v BB do 17teho. Buduci tyzden , pripadne tuto nedelu sa chystam na Tomasovsky vyhlad a Dumbier ak vyjde pocasie.
jakubme
Offline
Registrovaný:
7. 9. 2017

Ďumbier by bol super, len sa mi nedá najbližší víkend. Uži si to teda a ozvi sa potom ku koncu budúceho týždňa, či platí.

Lenleni
Offline
Registrovaný:
14. 9. 2017

Dobry den, prosim kontaktujte ma pri naplanovani najblizsej tury/vybehu/prechodu, rada sa pridam (najma cez vikendy). Rada spoznam ludi, ktori sa turistike venuju celorocne a pravidelne, su sportovo zalozeni. Lenka

Jana14
Offline
Registrovaný:
11. 8. 2017

Ahojte, aj ja by som sa pridala. Kontakt na mňa: janka.history@gmail.com

jakubme
Offline
Registrovaný:
7. 9. 2017

Ahojte, môžme sa dohodnúť, že sa stretneme v sobotu ráno medzi pol 9 a 9tou v Žiari na železničnej stanici ? Ak teda súhlasíte s trasou, je to 25 km a skončili by sme v Štiavnici. Počasie nebude až tak zlé :-)

Angelika (bez overenia)
Čaute, tento týždeň (hocikedy) by som rada išla Choč, Ďumbier. Ak by mal niekto čas a chuť pridať sa bolo by super :) mokroluska.a@gmail.com.

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
CAPTCHA
To prevent automated spam submissions leave this field empty.