Sao Tome a Gabon jan/feb 2017

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte,

Mal by tu niekto zaujem na cestu do Afriky (Sao Tome a Gabon) na 3 tyzdne?
Je to troska neobvykla destinacia,ale o to je to vacsie dobrodruzstvo :)
Nad 30 rokov pokial to je mozne,ale zase to nie je podmienka.
Blizsie info poslem mailom.
Jano

ahoj Janci,
napis mi prosim na [email protected]
Nie je to sice dobrodružné ako sri lanka
a podobne FB cestovanie ale napriek tomu
ma to extremne zaujalo.

Sri Lanka je dobrodruzna? :-))) Ved to je jedna z najkomercnejsich azijskych destinacii :-)

Co sa staras do inych diskussi Peter1 ???

Vsak ma pravdu :)) kazdopadne Gabon znie fajn, poprosim aj ja info [email protected]

Irónia je posun významu, pri ktorom kladný výraz či súd má pejoratívny zmysel. Je to výrazový prostriedok, v ktorom sa realizuje komické. V širšom zmysle je irónia akýkoľvek jemný, zastretý výsmech či posmech. Pre Sokrata je irónia spôsob, ako sa postaviť voči druhému účastníkovi rozhovoru predstieraním vlastnej nevedomosti ...

Ahoj Janik. Mozem sa priklonit na stranu extremneho zaujmu a poprosit info ?. Moj mail [email protected] :)
Katka

Ahoj Janko,nedostal som zatiaľ za 4 dni žiadnu odpoveď.
Mal som záujem hlavne o výmenu info-pakistan,madagaskar,
barma,turkmenistan,pozemnou cestou sr-india a podobne kde som bol.
Chodim sam nemám záujem o partaka.
Dobry termín na GABON bol
tak do konca septembra.
Ale výmena info a skúsenosti o to
mam stále záujem. dik.

Iwanv, z mojej strany máš ospravedlnenie, že som nepochopil ironiu. Sypem si popol na hlavu. Uprimne.
Bol som na Sri Lanke, ako aj v mnohych inych azijskych destinaciach, takze viem trochu porovnat. Sri Lanka je krasna krajina, ale turistov mozno viac ako domacich. Aj ked sa daju najst aj miesta kde turisti moc nechodia. Ale rozhodne mi to nejak moc dobrodruzne nepripadalo. To len na vysvetlenie.
PS: Ak potrebujes nejake info k Turkmenistanu daj vediet. Mna by napr. zase zaujimalo, ak mas nejake aktualne info z Barmy, cize ak si tam bol tento rok.

Caute,sorry za oneskorenie,info bolo poslane.
@Iwanv: Ja zo dobrodruzstvo povazujem cestovanie na miesta kde je mensia koncentracia turistov ako domorodcov :)

Jano

Zvažujem nejakú cestu do Afriky, aj by som sa pridal. Napíš ako si to predstavuješ a ako si ďaleko s plánovaním [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi