Alpenverein poistenie nielen na hory

Prevádzkujete aktivity ako je vysokohorská turistika, horolezectvo, canyoning, skialpinizmus a iné športy? Už ste premýšľali o tom, že sa Vám môže niečo stať a Vaše bežné poistenie na to nebude stačiť? Máme pre Vás ponuku! Poistite sa v ALPENVEREIN a získajte zároveň celoročné poistenie (na kalendárny rok) a veľa ďalších výhod !

Österreichischer Alpenverein ( OeAV ) založený v roku 1862 je dnes so svojimi 400 000 členmi najväčším horolezeckým združením Rakúska. OeAV je verejne prospešné nestranícka združenie orientované na turistiku, horolezectvo, horské výstupy, cestovanie, lyžovanie, skialpinizmus, beh na lyžiach, ochranu prírody a prostredia, prácu s mládežou, starostlivosť o seniorov, vydávanie publikácií, vedeckú činnosť a mnohé ďalšie. Významnú oblasť práce OeAV predstavuje udržovanie jeho viac ako 500 horských chát a starostlivosť o sieť alpských chodníkov.

Alpeneverein poistenie - poistná ochrana

- horolezecké zákonné poistenie zodpovednosti (paušálne až 3 milióny EUR pre každú poškodenú osobu), poistenie batožiny na chatách a transportných lanových dráhach
- európskej poistenie právnej ochrany až 32.703
- Alpenverein Weltweit Service: náklady na záchranu: do 25.000 eur, transport a repatriácia: neobmedzene, pobyt v stacionárnej nemocnici: do 10.000 eur.

POISTENIE NA JEDNU CESTU JE PLATNÉ VŽDY 8 TÝŽDŇOV OD ODCHODU Z krajiny trvalého pobytu! Potom je potrebné sa vrátiť do krajiny trvalého pobytu, popr. uzatvoriť iné individuálne poistenie na dobu nad 8 týždňov.