Turistický sprievodca Bretónsko a Normandia

Bretónsko a Normandia sú presláveným klenotom severného Francúzska, rajom pre milovníkov skvelých delikates a prekrásnych pláží. Dvanáste aktualizované vydanie sprievodcu po Normandii a Bretónsku vás zavedie na romantické ostrovy, k záhadným megalitom a do špičkových reštaurácií.
 
 
 
 
Dozviete sa aj všetko podstatné - od opisu krajiny a trás po pobrežných chodníkoch až odporúčanie lokalít, kde vás pohostia tými najchutnejšími ustricami. 
Ak sa zaujímate o obdobie impresionizmu, vyberte si cestu po miestach, ktoré tieto umelcov najviac inšpirovali. Navštívte dom Claudia Moneta a jeho záhradu s preslávenými leknami. Táto oblasť tiež plne uspokojí všetkých, ktorí dychtia po historických pamiatkach, a to ako príbehy dávnych vekov, o ktorých mlčky svedčia pevnosti a katedrály, tak pozostatky tragických udalostí týkajúcich sa vylodenia v Normandii a nemeckej okupácie. 
Ako novodobí objavitelia sa môžete pešo alebo na bicykli pustiť po chodníkoch po nádhernom pobreží a spoznávať kultúru severného Francúzska s využitím konkrétnych informácií o ubytovacích možnostiach, vrátane kempov i luxusných hotelov, dopravných spojoch a miestnej gastronómii.