Cestovateľské besedy Dobrodruh

Zažili ste na cestách niečo zaujímavé? Napíšte nám na info@dobrodruh.sk a zorganizujeme aj pre Vás cestovateľskú besedu.

La Island bonita!: Najkrajšie miesta a treky Islandu

Dozviete sa množstvo praktických informácii, ako si vybrať lepšiu letenku, vybrať dobrú spoločnosť na prenájom auta, lacnejší supermarket na nákup potravín, čo si treba držať v merku, keď človek tankuje na pumpe, kde si zohnať dobré ubytovanie. Prípadne, aj ako na Islande zohnať prácu a ako postupovať, ak tu stratíte všetky peniaze a doklady.

Kedy? 2. mája o 18.30
Kde? Stredisko kultúry BA Nové mesto
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/229778740905426/

island

 

Šialený mesiac strávený v Peru, Bolívií a Čile

Čo všetko sa podarilo a čo naopak nie? Čo všetko sa dá zažiť za mesiac na tomto krásnom kontinente? Ako čo najrozumnejšie cestovať a hospodáriť? Toto a oveľa viac sa dozviete na mojej prednáške. Máte sa načo tešiť ;-)
Kedy? 2. máj o 20.00 
Kde? Stredisko kultúry BA Nové mesto
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/223673458216511/

bolivia

 

Moja veľká tučná návšteva v Arménsku

Vyrástla som v Bratislave, v zmiešanej rodine Arména a Slovenky. Tieto dve kultúry sú si tak krásne podobné a pritom celkom odlišné. Do Arménska som sa vybrala sama, navštíviť členov rodiny, ktorých som možno ani nepoznala a žila som s nimi 2 mesiace v Yerevane.
Nebojte sa, aj ja som prišla ako turista. 
Kedy? 13. máj o 19.00 
Kde? Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň & klubovňa
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/377608679419819/

armensko

Špicbergy, trip na koniec sveta

Miesto, ktoré je najsevernejšie trvalo obývané na Zemi. Ale sú tu aj ďalšie naj... Najsevernejšie položený bankomat, komerčné letisko, najsevernejšia univerzita, potraviny, kaviareň, škôlka, hotel... Vlastne asi všetko, čo človek bežne využíva k životu je tu s prívlastkom najsevernejšie :) 
Kedy? 20. máj o 19.00 
Kde? Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň & klubovňa
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/569551743415103/

spicbergy


POZOR: Čas, DÁTUM a miesto cestovateľských besied Dobrodruh sa môže z organizačných a kapacitných dôvodov meniť. Minimálne dva dni pred akciou si preto overte aktuálne údaje!