Cestovateľské besedy Dobrodruh

Zažili ste na cestách niečo zaujímavé, chcete sa podeliť o skúsenosti a prezentovať? Napíšte nám na info@dobrodruh.sk a zorganizujeme aj pre vás cestovateľskú besedu.

Réunion a Maurícius s Dobrodruhom

➡️ Informačná stretnutie pre všetkých záujemcov (vážnych aj vlažných) o plánovanom trekovom výlete na Réunion a Maurícius koncom novembra 2020.

PROGRAM: http://www.dobrodruh.sk/horolezectvo/podte-s-nami-trekovat-na-reunion-2014

Kedy? 24. augusta o 18.00
Kde? cestovateľská kaviareň Dobrodruh
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/2599065673692992/

reunion

 

Sám na Sibíri s kočovnými pastiermi sobov ZRUŠENÉ

Skutočné dobrodružstvo! Marcel Rebro sa po necelom roku znovu rozhodol vrátiť do nehostinnej ruskej tundry ku kočovným pastierom sobov – Nencom. K ľuďom ktorí namiesto zeleniny jedia surovú sobiu pečeň, pijú sobiu krv. K ľuďom ktorí lovia soby tak ako ich predkovia – lasom a nožom.

K ľuďom ktorí strávia 6 mesiacov z roka na ceste so svojim stádom a vlastnia len to čo dokážu uviezť na svojej v podstate nekonečnej púti na juh a potom späť na sever.aj nosných zvierat.

Kedy? Náhradný termín oznámime 
Kde? Dom kultúry Kramáre, Stromova ulica 18, Bratislava
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/1264285873760359/

marcel rebro

 

Film o svadobnej ceste cez Mongolsko až na zamrznutú Sibír ZRUŠENÉ

Ako zvládnuť Mongolsko a uviaznuť na Sibíri, 35 000 km, 6 mesiacov, dvaja ľudia v jednom aute. Film o bláznivej svadobnej ceste dvojice z Bronco namiesto hotela naprieč Mongolskom až na zamrznutú Sibír. Dá sa to zvládnuť a nerozviesť sa? Kto je horší? Nechápavý Mongol alebo nechápavý manžel?

Ako prekonať jednu z najnebezpečnejších ciest sveta, keď napadne pol metra snehu a vonku je -30°C? Poďte to s nami zistiť, užiť si zábery z nádherných miest, preskúmať šialené zvyky, smiať sa, ale aj s napätím drviť operadlo sedačky.

Kedy? Náhradný termín oznámime
Kde? Dom kultúry Kramáre, Stromova ulica 18, Bratislava
Viac info na facebooku: https://www.facebook.com/events/179814083326188/

bronco

 


POZOR: Čas, DÁTUM a miesto cestovateľských besied Dobrodruh sa môže z organizačných a kapacitných dôvodov meniť. Minimálne dva dni pred akciou si preto overte aktuálne údaje!