5 týždňov, 11 miest, 100 cestovateľských prezentácií

OZ Cestou necestou - 19.10.2017

Pridajte sa ku komunite nadšencov cestovania a  príďte sa inšpirovať príbehmi cestovateľov a  dobrodruhov naprieč Slovenskom. Od 18.10.-28.11. sa bude v  11 slovenských mestách cestovať a  presvedčíme sa, že Slovákom na cestách fantázia určite nechýba. Vypočujeme si príbehy, ako to vyzerá, keď sa deväť ľudí zavrie do jednej Ávie a  križuje s  ňou Južnú Ameriku, ako sa bicykluje v  Pakistane, priblížime si, ako vyzerá netradičná svadobná cesta na Sibír či aký je život dobrovoľníka v  pralese na Sumatre. Ženy-cestovateľky nám porozprávajú ako sa im cestuje v  Iráne, Bangladéši či na sólo ceste naprieč Južnou Amerikou. Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú záujem o prednášky digitálnych nomádov, ktorým sa podarilo skĺbiť cestovanie s  prácou a  plnením pracovných termínov. Orientálny horúci Omán vystrieda studený Island, ďaleké Tichomorie zase turistika u  susedov v  Poľsku.  

cestou necestou                                                                                                                                                            

Okrem cestovateľských zážitkov sa na festivale podelíme aj o  praktické rady, vyriešime dilemu ako sa zdravo stravovať na cestách, ako sa čo najúspornejšie zbaliť, či ako po absolvovaní cesty o  nej napísať článok do časopisov.                                                                                                                                        

Súčasťou bratislavského cyklu prednášok bude aj film Živá rieka o  nespútanej sile vody rieky Belá, jednej z  posledných divokých riek strednej Európy alebo vystúpenie tanečníkov z  indonézskeho veľvyslanectva. A  cez prestávku si zacvičíme acroyogu.                                                                          

Kompletný program nájdete na: www.cestounecestou.sk/podujatia/kalendar/ alebo na  facebooku: https://www.facebook.com/festivalcestounecestou/events
 

Komentáre Disqus