Kniha: Wim Hof. Ľadový muž

Wim Hof, prezývaný Ľadový muž, je známy svojimi fyzickými kúskami, ktorými ohromuje celý svet a posúva hranice vedy. Je schopný stráviť takmer dve hodiny v ľadovej vode, bežal naboso maratón naprieč púšťou bez kvapky vody alebo maratón v kraťasoch za polárnym kruhom.

V letnom oblečení tiež vyliezol na Mount Everest do výšky 7 000 metrov nad morom, a to bez kyslíkovej bomby, a na jeden nádych zaplával viac ako 60 metrov pod ľadom...

Wim Hofova metóda

To je len malý výpočet jeho rekordov, ktoré sú pre bežného človeka úplne nepochopiteľné. A čo je na tom všetkom ešte úchvatnejšie, je fakt, že niečoho takého je schopný každý z nás. Naozaj. Wim na základe vlastných skúseností vytvoril metódu, ktorá je úplne prelomová, pokiaľ ide o pohľad na ľudské možnosti a na náš potenciál. Vďaka nej môžeme aktivovať schopnosti, ktoré sú u nás bežne nevyužité, a to bez ohľadu na vek a zdravotný stav. O tom sa presvedčili už tisíce ľudí po celom svete, ktorým Wim Hof ​​zmenil život.

Wim Hof

O Wimovi Hofovi toho bolo napísané veľa

V tejto knihe ale nájdete všetko rozprávané samotným Wimom. Nahliadneme ako do jeho súkromného života, tak do zákulisia jeho prevratných rekordov. Vysvetlí nám základné princípy svoje metódy, bude hovoriť o dychu, chlade, nastavenie mysle a tiež o vede, zdraví, výkonnosti a spirituálnej ceste. Ukáže nám, že všetko je možné. Limitovaní sme len hĺbkou svojej predstavivosti a silou svojho presvedčenia. Ak ste pripravení objavovať svoj potenciál a prekračovať hranice svojich fyzických možností, potom je táto kniha presne pre vás.

Ukážka: https://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/wim_hof_ledovy_muz

***

"Táto metóda je veľmi jednoduchá, prístupná a tiež podložená vedou. Môže ju praktizovať ktokoľvek, nemá v sebe žiadne dogma, len prijatie. A slobodu."

Wim Hof ​​je držiteľom 21 rekordov zapísaných v Guinessovej knihe rekordov a tvorcom prevratné metódy, ktorá učí ovládať myseľ a telo. A to spôsobmi, ktoré popierajú niektoré doteraz zaužívané vedecké teórie, čím posúvajú hranice možného. Wim pracuje s chladom a dychom a je schopný vedome ovplyvniť svoj krvný tlak, telesnú teplotu, cirkuláciu krvi. Jeho metódu používajú tisíce ľudí po celom svete.