Mikina „OBJAVITEĽ“

Dobrodruh.sk - 20.4.2020

Zahrej sa mikinou odrážajúcej tvoj životný štýl dobrodruha. Mikina „Objaviteľ“ symbolizuje rešpekt k prírode, kultúram a radosti z objavovania nového. Motív je inšpirovaný jedincom putujúcim za koreňmi neprebádaného, riadiacim sa vlastným  životným posolstvom. Jedincom ako si ty.

Materiál: Pri jej výrobe sme mysleli, v prvom rade, na prírodu a vyrobili ho z tej najkvalitnejšej organickej bavlny, šetrnej k životnému prostrediu. Hmotnosť 300 g/m2.

Ide o geneticky nemodifikovanú bavlnu, pri ktorej sa využíva namiesto syntetických hnojív hnoj, namiesto pesticídov kontrolovaní biologickí škodcovia a taktiež striedavé pestovanie, aby si pôda oddýchla. Kvalitné prepracované šitie a 15% recyklovaného polyesteru sa postarajú o to, aby mikina sadla, príjemne sa nosila a udržala si svoj tvar. 

Farba: Heather Grey

Cena: 20,- euro (pôvodne 30,- euro)

mikina objavitel

mikina objavitel

Veľkosti mikiny: aktuálne je už iba veľkosť - XL, 2XL 

Model “OBJAVITEĽ” ponúkame v unisex verzii. Pre výber tej správnej veľkosti odporúčame pozrieť si veľkostnú tabuľku.

mikina velkosti

Možnosti objednania:

1. Osobný odber v Bratislave priamo v cestovateľskej kaviarni Dobrodruh na Vajnorskej 3 v Bratislave (roh ulíc Vajnorská a Škultétyho pri Istropolise) denne od 9.00 – 22.00, v sobotu 10.00 - 22.00 a  v  nedeľu od 13.00 - 22.00. Platba je možná iba v hotovosti.

2. E-mailovou objednávkou na dobierku – zaslaním emailu na adresu info@dobrodruh.sk. Alebo ak ste na facebooku, napíšte nám správu facebook profil Dobrodruh.sk: https://www.facebook.com/dobrodruh.sk/

Do tela emailu alebo správy prosím uveďte:

  • názov modelu
  • typ (dámske/pánske)
  • počet kusov
  • veľkosť  
  • svoje meno, priezvisko
  • telefónne číslo 
  • presnú adresu kam, si želáte tovar zaslať

- Cena tovaru nezahŕňa poštovné a balné vo výške 3 Eur, v  rámci celého Slovenska.

- Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné a balné v  rámci Slovenska ZDARMA!
 

POZOR: E-mailové objednávky prijaté po 20.12 nevieme zaručiť dodanie do Vianoc. Ak si želáte tovar ako darček na Vianoce, odporúčame osobný odber v Bratislave.

Ďalšie tričká a mikiny z edície Dobrodruh:

Komentáre

Ak chcete písať komentáre, prihláste sa alebo sa zaregistrujte.