Turistické topánky Hanwag s dvojitým šitím

PR článok - 16.12.2017
Hanwag

Manažér sociálnych médií, IT konzultant, finančný kontrolór - väčšina nových pozícií v Hanwagu bolo vytvorených nedávno, takisto ako aj v iných firmách. Rozšírenia a pokroky v technológiach volajú po nových oblastiach zodpovednosti, o ktorých donedávna nebolo počuť. Zatiaľ čo sa kolesá inovácií naďalej otáčajú, jeden aspekt sídla spoločnosti Hanwag vo Vierkirchene je do istej miery nadčasový. Výroba topánok tu a na ďalších staniciach Hanwag v Európe stále zahŕňa tradičné remeselné metódy. Bavorský výrobca topánok vyrába robustné horské topánky a trekingovú obuv už viac ako 90 rokov pomocou dvoch rovnakých techník: cementovaná konštrukcia a dvojité šitie. Dvojité šitie je jednou z najkomplexnejších a najkvalitnejších postupov na výrobu kožených topánok. Hanwag naďalej používa túto techniku a podporuje tradíciu tým, že usporadúva pravidelné školenia pre nových majstrov vo výrobe obuvy.

Čo robí turistické topánky turistickými?

Vysoký rozpoznávací faktor? Tradícia a odbornosť? Kvalitné spracovanie? Klasiky Hanwag sú modely, ktoré pokračujú v tvorbe tradičnej konštrukcie s dvojitým prešitím - a spĺňajú všetky uvedené vlasnosti. Táto veľmi zložitá technika je najkvalitnejšia konštrukčná metóda, ktorá je k dispozícii na výrobu robustnej a trvanlivej obuvi. To je často napodobňované pomocou nižšej alternatívnej techniky. Hanwag však používa iba originálne dvojité šitie. Táto metóda spája zvršok topánky s podrážkou s dvoma silnými radmi stehov. To robí obuv mimoriadne robustnú ale na druhej strane, všetkým modelom Hanwag sa dá vymeniť podrážka, čo znamená, že doslova trvajú navždy. Na ďalšie posilnenie skutočnosti, že tradičné nemusí znamenať staromódne, Hanwag sa rozhodol dať niektorým svojim kúskom s dvojitým prešitím nový vzhľad. Vďaka svojim novým farbám a materiálom prinášajú nové štýlové modely s dvojitým prešívaním Hanwagu novú éru a zabezpečujú, že táto klasická konštrukčná technika má dnes aj naďalej širokú popularitu.

Hanwag s dvojitým šitím

KOFEL MID a STUIBEN sú dlhoročne obľúbené kúsky v tejto Bavorskej kolekcii topánok s dvojitým prešitím. Oba modely sú teraz k dispozícii v novom vzhľade. Vyrobené sú z novej nubukovej kože vo farbe koňaku, STUIBEN II a KOFEL MID SPECIAL EDITION sú atraktívne topánky, ktoré sa nosia ako na horách, tak aj v každodennom živote. Obidva majú konštrukciu s dvojitým prešívaním, ktoré ich robí mimoriadne stabilnými a dlhotrvajúcimi. A ak by sa podošky mali opotrebovať, môžu sa vymeniť, čo znamená, že doslova vydržia celý život.

Komentáre

Ak chcete písať komentáre, prihláste sa alebo sa zaregistrujte.