Posledné 2 dni

Anonymný (bez overenia)

Je mi to nejasné, niektorí tu píšu o tom, že cestovka im nevrátila peniaze, ale Dobré zľavy nie je cestovka, len internetový predajca, ktorý predáva všetko. To čo ste zaplatili treba žiadať od cestovky, nie od predajcu. (no o Orexe som už začul všeličo, nie ste prví ani poslední, ktorým sú dĺžni). Keby sme necestovali s Dobre zľavy už dva razy, by som si myslel, že tieto ceny čo majú je iba žart. Ale na vlastnej koži sme už prežívali dve nádherné zájazdy a to v Barcelone a na Cypre. Niet k tomu čo dodať.

Anonymný (bez overenia)

Tak to ste mali štastie - nám uznali storno k 30.7.2018 - dnes je 25.9. a my naše peniaze napriek niekoľkým ubezpečeniam zo strany K4 trading aj portálu "Dobré zľavy" stále nemáme.

Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň,
tiež sa pridám.

Anonymný (bez overenia)

Len toľko:
28. 5. sme si zaplatili dovolenku v Turecku - takmer 1200 eur, odchod mal byť 1.8.
30. 7. (2 dni pred odletom !!! nám až po našej urgencii, že sme nedostali ku odletu pokyny oznámili, že pobyt bol zrušený.. ponúkli nám pobyt o týždeň neskôr, ktorý sme my však nemohli využiť, pretože sme mali dovolenku dohodnutú v práci, takže "storno"
DNES je 25.9 a my ešte stále nemáme vrátených 1200 zaplatených ešte v máji..!!!!
Toto sú fakty - ja určite n e o d p o r ú č am !!!
Dobré zľavy sa vyhovárajú na spoločnosť K4 trading a K4 trading sa vyhovára na tureckú stranu..

Anonymný (bez overenia)

Ahoj, z mojej strany je to ešte aktuálne... môžeš napísať kontakt na seba?

Anonymný (bez overenia)
Anonymný (bez overenia)

Ahoj, je ešte túra na rozhladňu Háj aktuálna. A kedy by si chcela ísť ? Mám 44 rokov.
Ak áno, napíš na bertinr@azet.sk

Anonymný (bez overenia)

Neochoto cestovnej kancelárie spolupracovať a klamať klienta.Poprosila som Ck pred odletom,že som ZŤP/ abz som v lietadle mala dobre miesto na sedenie pritom som im naskenovala preukaz ZŤP a vobec nič na letisku nebolo nahlasené,lietadlo strasne,piť dávali 2dcl a to až po 2hod.Ohľadom plaže ,že či nie je ďaleko povedali nie a pritom pláž golfovým autom 5min.a potom ešte 15min pešo.do jedálne nie je výťah ,čiže matky museli kočíky nechať na recepcii a tie starší ľudia a ja ako postihnutá sa štverat pešo po schodoch.Plaž plávat len z móla des.Oklamali nás že wifi je na recepcii zdarma pričom sme museli na 6dní zaplatiť 12eur,poháre špinave na plaži a pri bare smrdeli chlorom čo sa nedalo pit,pri odchode na druhý deň nemáte nárok na vodu na izbu a ani obed a ani balíček na cestu.Nikdz viac už nejdem strach a hroza a ya izbu pýtali 30eur aby bola z výhľadom na bazén,

Ahoj Jan, ja tiež niekoho hľadám na cestovanie po Thajsku a možno aj inde...Ak chceš ozvi sa na veronika.zbuskova@gmail.com Pekný deň :-)

Ahoj pošli kontakt....ja plánujem tiež cestu a hľadám partáka :-)

Ahoj pošli kontakt....ja plánujem tiež cestu a hľadám partáka :-)

Ahoj pošli kontakt....ja plánujem tiež cestu a hľadám partáka :-)

Ahoj,

máš aj nejaký kontakt na seba?

 

Anonymný (bez overenia)

Ahoj,ja bývam pri Partizánskom. Môže byť aj sankovacka. A ty si odkiaľ?

Anonymný (bez overenia)

Ahoj :)
my prave naopak , Orex nam vratil zalohu od dobre zlavy do 2 tyzdnov. Teraz riesime " len vratenie cez 2000e " s dobre zlavy . Zamestnaci Call centra zrazu prestali zdvihat telefony z nasich mobilnych cisiel , odmietaju nam dat kontakt na pani Kovacovu - len e-mail na ktory velmi nereaguje a zacinam pochybovat aj o tom , ci pani Kovacova vobec existuje. Dovolenku sme uhraadili v plnej sume v Juni 2018 - nasledne ju zrusili , vystavili storno 02.08. a hotovo viac sa nedeje.Som v kontakte aj s Orex travel ,,, ktory ako som spomenula nam nejaku cast penazi vratili ale v podstate mna vobec Orex Travel zaujimat nemusi ja som mala zmluvu s Dobre Zlavy a tie mi maju vratit peniaze. Kazdopadne som velmi rada ze vy ste nenaletela ako my

Anonymný (bez overenia)

Ja som mala podobnú skúsenosť, keď nám práve orex travel zrušil dovolenku a oni nám nevrátili zaplatenú sumu. Pani z dobrezlavy, ktorá sprostredkovala tento zájazd, nám ale zabezpečila náhradný zájazd do Turecka a mali sme do konca lepší hotel, aký sme mali mať pôvodne cez orex travel. Ja by som sa vyhýbala práve orex travelu, vypisovali mi listy, ale ani euro mi nechceli vrátiť. Vďaka cestovke dobrezlavy sme sa nemuseli rozlúčiť s dovolenkou, ba naopak, dovolenka v Turecku bola bez chyby.

Anonymný (bez overenia)

Dobry den Ondrej , mozem Vas poprosit viete ma skontaktovat na facebook Viera Krchnakova alebo mail vieruspeto@googlemail.com

Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň prechádzam niečim podobným, ale zvažujeme s právnikom trestné oznámenie. Skúste sa mi ozvať či sa to neurobí hromadne. S pozdravom Ondrejkov

Môžeš rovno písať na e-mail meienbergsins@gmail.com.

Anonymný (bez overenia)

Ahoj. odkial si ? Ak by si chcela mozeme aj sankovacku dat s babami .. :) mam 4 rocnu dceru.

Anonymný (bez overenia)

Ahoj. My sme dve baby :) Ja 30 dcera 4 roky. Neviem ci este aktualne alej takto na zimu ale ked tak na jar mozeme skusit jednu turu. Sme od SC.