Posledné 2 dni

Ahoj, ak to je este aktualne, tak mi môzes napisat na jobkodaniel@gmail.com, mam tiez dlhodobe volno :) 

Anonymný (bez overenia)

Ahoj tak možno bz som sa tiež pridala tiež by ma zaujimali bližšie info :) môj email....kika.pindiakova@gmail.com

Anonymný (bez overenia)

jasne že da, už su premenovaný, už na nich robia inštitucie patričné kroky, dokonca Vám všetkym hovorím , už ponúkaju zas služby pod FLYHIPPOS.com, zas tí istí, rýchlo zaplatiť žiadaju a ptoom nikam nepôjdete, treba sa Majka napojiť na vyšetrovačku ktorá ich má. viem vam dať info, ...tie bludy (že píše pod pseudomymom iným a dava si recenzie na dobré dovolenky ktoré mu zabezpečili dobre zlavy je ten istý čo má cestovku) čo si tu dotyčný vymyšla ktorí už ubzikol zo slovenska ,a robí to zas inde a žiada peniaze previesť na madarsky účet je ten istý dotyčný, ale už sa nad ním zmráka. vystupuje pod flyhippos.com. JEDEN a ten ISTy. nahovorí bezdomovcov na firmu a vylákava peniaze od ludí na dovolenky ktoré nezabezpeči...... JE NAS PEKNE vela treba sa pripojiť,,,,, k nám ostatnym ,moj mail-molnarovaiva@pobox.sk

Anonymný (bez overenia)

Dobrý den,
obratte se na Policii, případ je připravný k žalobě,nic jiného nezbývá.Bohužel. Dopadla jsem stejně, rok se mnou nekomunikují, nevrátili peníze.

Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň, v máji 2018 som si zakúpila zájazd na Maurícius pre dve osoby na termín november 2018. Po presunoch z dôvodu nenaplnenia počtu na február 2019, ktorý sa taktiež z nenaplnenia počtu neuskutočnil som žiadala vrátenie peňazí. Žiaľ ani po viacerých urgenciách a žiadostiach cez dobré zľavy aj CK K4 Trading do dnešného dňa bez spätnej komunikácie. Dá sa s tým niečo robiť?