CK SVET

Anonymný (bez overenia) 5.6.2019 - 09:11

Ahojte, viete mi prosím poskytnúť nejaké recenzie na poznávacie zájazdy CK SVET? Konkrétne ma záujíma Gruzínsko. ďakujem

Diskutujúci Dobrodruhovia:

vlado.i (bez overenia) 30.6.2019 - 16:36

Ja som sa minuly tyzden vratil z Islandu kde som s nimi bol. Mozem povedat, ze vsetko bolo fajn. Ubytko a strava vyborne a sprievodca zatial najlepsi akeho som mal na takomto type dovolenky.
Jedina vec, ktoru by som vytkol je, ze instrukcie sa posielaju len 7 dni pred odletom.

peta (bez overenia) 1.7.2019 - 12:04

Ja s nimi tiež nemám dobré skusenosti. Na internete sú zamlčané podstatné informácie o charaktere dovolenky. Tieto podstatné informácie sme neobdržali ani v pokynoch, ktoré sme dostali 6 dní pred odchodom.

pedros.01 25.8.2019 - 22:26

Pred týždňom sme sa vrátili zo zájazdu Gruzínsko hory a more a zájazd môžem len a len odporučiť. Nádherná príroda a veľmi milí ľudia. Skvelý sprievodca, ktorý žije v Gruzínsku už 10 rokov a mal o všetkom, čo sa týka Gruzínska veľmi dobrý prehľad. CK svet môžem vrelo odporučiť!!! Ak sme mali nejakú otázku ohľadne zájazdu, tak sme zavolali pani majiteľke, ktorá bola vždy veľmi ochotná a na všetko nám hneď odpovedala. Absolvovali sme už tretí zájazd a vždy sme boli maximálne spokojní. Super sprievodcovia, malé skupiny (max nás bolo 7 osôb) čo je oproti ostatným CK veľká výhoda. Už sa tešíme na ďalší zájazd s CK Svet. 

jaja (bez overenia) 16.11.2019 - 18:32

boli sme s ck svet na dvoch poznavackach, male, zanedbatelne problemy,ktore sa vzdy vyskytnu ale inak vyborne naplanovana cesta, jedna aj druha,co slubili dodrzali a vratii sme sa spokojni a plni dojmov a krasnych zazitkov, co je nezanedbatelne, maju dobre ceny, na rozdiel od inych, predrazenych cestoviek ponukaju za menej viac, odporucam

Pridať nový komentár

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi