Gruznisko - cesta z Mestia do Tkibuli cez Lentekhi a Tsageri

Anonymný (bez overenia) 23.3.2015 - 22:20

Caute, planujeme cestu po Gruznisku v strede aprila. Castou celej cesty je tato cesta: http://goo.gl/ZJOoYx Je mozne/bezpecne tuto cestu prejst autom? Ak nie, vedeli by ste odporucit alternativnu trasu? Ak ano, mate nejake rady?

Diskutujúci Dobrodruhovia:

bronco namiest… (bez overenia) 24.3.2015 - 11:49

My sme šli tiež až v auguste a mali sme relatívne sucho. Máme vysoký podvozok takže sme to zvládli v pohode ale trvalo nam to dost dlho. Ak tam bude mokro a v priebehu apríla ešte asi aj sneh môže to byť dosť náročné. Záleží aké auto, aký vodič a či ide viac aút aby sa molhli keď tak ťahať... Nejaké videá z tej cesty máme natčené tak prípadne nás kontaktujte cez náš FB a niečo skúsime poslať... FB: www.facebook.com/bronconamiestohotela

Robo (bez overenia) 24.3.2015 - 17:43

Isli sme v auguste Kutaisi - Zhoneti - Mestia na Honde CRV a presli sme. Ale bolo to tak o prsa cinskej atletky, takze s aprilovym snehom neviem neviem. Bud nejaku supu auto, alebo extremne silne modlitby, aby sedelo pocasie:)

Martin Macak (bez overenia) 24.3.2015 - 17:44

kazdemu mozem Gruzinsko len a len odporucat. Je to zatial TOP krajina aku som kedy navstivil a tie predsudky, co ma vacsia ludi su absolutne neopodstatnene.

Po vlastnej ose (bez overenia) 25.3.2015 - 11:46

Tuhle trasu jsme zrovna nejeli, ale jinak Gruzii můžeme jen doporučit!!! Přijeli jsme přes přechod Posof-Vale z Turecka, a pak jeli přes město Gori na Gruzínskou vojenskou cestu až k ruským hranicím. Silnice byly v překvapivě dobrém stavu a všichni lidé prostě úplně úžasní. Gruzínci jsou strašně srdeční a pohostinní. Na tuhle zemi máme jen dobré vzpomínky. Posíláme foto pro inspiraci.

Pridať nový komentár

Aký národ žije v Nemecku?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi