Hľadám kamarátku Za a okolie, sólo turistika

Anonymný (bez overenia) 23.5.2019 - 14:09

Ahojte, hľadám kamarátku ktorú láka turistika ale nemá nikoho kto by s ňou začal, radil sa, prípadne si vymieňal zážitky, podporoval sa a motivoval. Zatiaľ som mala najväčšie zážitky keď som šla sólo a to ma aj najviac baví. Nemôžem nájsť osobu ktorú by to nadchýnalo ako mňa. Láka ma aj diaľková turistika ktorej by som sa chcela v budúcnosti venovať a venovať tomu celý život. Ja musím začať pomaličky od znova pre zdravotné komplikácie. Začať chcem s celou malou Fatrou. Len ženy hocakého veku. Ja mám 25 rokov.

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Peter II. (bez overenia) 24.6.2019 - 11:17

Ahoj,
a preco hladas len zeny? Podla teba chlapi chcu len jedno? Alebo im pripadnou turistikou ide o to dostat holku do postele?
Samozrejme je to tvoja volba, len je trocha skoda, hadzat vsetkych do jedneho vreca.
A aj preto je to skoda, lebo ja robim dialkovu turistiku, resp. viacdnovky a niekedy je tazko pozhanat na to ludi.
Btw, tiez chodim solove tury a niekedy je to fajn, niekedy nevyhnutnost, ak clovek nechce sediet doma ale niekedy je lepsie byt s niekym.

pata.repaszka 2.7.2019 - 21:31

tiež by som sa rada pridala. Slovensko nemám vôbec pochodené, žila som dlho mimo. ak chceš, nájdeš ma na pata.repaszka@gmail.com 

DZULIA (bez overenia) 7.8.2019 - 14:59

...nejakú parťáčku na víkendové lozenie krížom krážom, ideálne Malá/Veľká Fatra, alebo víkendovka v Nízkych Tatrách, prípadne aj ďalej. Ozvite sa ktokoľvek... teda ktorákoľvek :D niečo vymyslíme!
hrivikova.j@gmail.com, 0918941096

Pridať nový komentár

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi