India - marec 2018

Anonymný (bez overenia) 6.12.2017 - 16:07

Ahoj, zháňam spolucestujúcu do Indie niekedy v marci 2018, trip na max 2 týždne (Mumbai/Delhi/Goa - možnosť presúvať sa vnútroštátnymi letmi) na itinerári by sme sa vedeli dohodnúť. Chcela by som stráviť aspoň pár dní pri mori, zvyšok pamiatky. Mám 29 rokov, tak najlepšie niekto v podobnom veku.

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Big_Lebowski 9.1.2018 - 19:33

ahojte ešte hľadáte ľudí ? my sme dvaja (chalan, baba- 25) môžme sa spojiť.

lukaskogasparovic@gmail.com

iva 10.1.2018 - 08:41

Ahojte, sme už traja cestovatelia a letenky máme zakúpené na marec. Prilietame do Dillí a neskôr odtiaľ pokračujeme na Goa. Takže ak by ste mali záujem, mohli by sme sa prípadne v Indii stretnúť, podniknúť nejaké večerné posedenia atď.

marushka.sk 10.1.2018 - 09:19

Iva: Ten marec letíte s Alitalia ? Vyuzili ste toto - https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/z-prahy-do-indickeho-dilli-turkish-airlines ?

marushka.sk 10.1.2018 - 10:59

IVA: My sme išli naposledy s Quatar a .... "Nikdy více Čakovice, radši kulku do palice. " - akože, ušetríš, ale je to celkom cez bolesť. Turkish ale tiež nie sú zlý... ak sa smiem spýtať tak za koľko ste kúpili a kedy presne letíte? Aký je plán? My ladíme na podobný termín, v Bombaji máme osvedčeného dealera motoriek, chceme kúpiť, preisť za mesiac juh a potom v MUM znova predať.

Budete len chillovať v Goa? Hampi nič? 

marushka.sk 18.1.2018 - 20:39

S KLM, a tiež pod 400€ ! S kým letíte vy? My sme minule spravili letenky s Quatar Airways a ... nevermore. 

BTW. nevieš, čo je Hampi? ts. tss. ;)

BTW2: Kedy ste v Goa? My mame v plane dobiť Palolem ~ 20/2, tak jak budete niekde okolo dajte o sebe vedieť - zájdeme do krčmy na červeného Rybárika ;). Namasté !

veka (bez overenia) 7.2.2018 - 21:29

ahojte, našiel by sa niekto kto by mal záujem o organizovaný poznávací zájazd 9 dní za 1050€ v termíne 6-14.3 alebo 13-21.3? Prosím len vážny záujemca...:-)

marcel (bez overenia) 19.3.2018 - 11:50

Ahoj, som za akýkoľvek cestovateľský nápad, vo dvojici alebo aj viacerí. Moj email : xavie1@azet.sk
prípadne pošlem aj ďalšie svoje kontakty. Som zo stredného Slovenska, mám 31r.
Tiež by som najradšej spoločníka alebo spoločníčku podobného veku. India znie veľmi dobre ;)

Ivana1 (bez overenia) 19.3.2018 - 12:23

Ahoj, pozdravujeme z Goi, už sme na tripe od 11.3. Možno niekedy nabudúce 😉

Pridať nový komentár

Ktoré zviera s rohami je symbolom Tatier?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi