Jarné prázdniny 2019 s puberťákom

Chcela by som s dcérou (13,5) ísť autom do Milána, zastaviť sa napr. v Benátkach atď. Privítali by sme spoločnosť +- rovnakého veku, ako dcéra, jedno či dievča či chlapec, dcéra je parťáčka :) Samozrejme s rodičom. Počet dní, trasu, destináciu aj ubytovanie môžme doladiť, nemusí to byť iba Miláno a nemusí to byť iba autom, môžme aj letecky, ak to bude cenovo prijateľné. Len by to malo byť od 25.2. do 3.3.

Dobry den, nasla som Vasu spravu na nete neskoro, cez to vsetko, ak by bolo mozne, rada by som sa skontaktovala. Mam dceru presne vo veku Vasej a podnikat predlzene vikendy, ked v skole je volno, ci prazdniny v lete by nebolo zle. Budem rada, ked sa ozvete.

Dobrý deň,

a odkiaľ ste? Budem veľmi rada, ak by sme niečo zorganizovali. My sme z Bratislavy. Ale uvítame aj niekoho z iných oblastí, to vôbec nevadí, naopak :) Ďalšie prázdniny sa blížia, tak by sme mohli niečo vymyslieť. Môžme si písať aj na mail.

Dobry den, sme z Miloslavova, ale do Ba chodime kazdy den do skoly a do prace. Moj kontakt je [email protected]
Budem cakat na spravu. Prajem pekny den.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi