Južná Amerika - leto 2020

miki.palocko 18.1.2020 - 19:30

Ahoj. Zatiaľ len informatívne, zisťujem potencionálny záujem o jednu z krajín Južnej Ameriky a to buď Kolumbia, Ekvádor alebo Peru. Možno Bolívia(podľa politickej situácie).

Trip na 3 týždne, na prelome júla/augusta. Letenku ešte nemám, ale budem viazaný fixnými dátumami. Skúsenosti mám, ja 38 rokov. miki.palocko@gmail.com 

Diskutujúci Dobrodruhovia:

gerdan2102 19.1.2020 - 22:09

Ak by sa tu našiel niekto, kto by sa k Vám chcel pridať len na max 2 týždne, hned ho beriem :))  a idem... je mi uplne jedno ktora z menovaných krajín, mam 28 rokov a som východniarka :))

adelanter 28.1.2020 - 16:49

Chcel by som vas upozornit na tohto "cestovatela", aby ste zvazili s nim niekam ist. A to z dovodu, ze je klamar a zbabelec.

Klamar preto, lebo mi v komunikacii na fb, klamal, ze nechce partaka, lebo cestuje sam a pritom tu na Dobrodruhovi mal tento inzerat, kde cuduj sa svete, hlada partakov. 
A zbabelec je preto, lebo ked som mu na to prisiel, tak na slusnu otazku preco mi klamal, nemal odvahu povedat ten dovod, ale sa zmohol len, ze je to "komplikovane". 

Stale nechapem, preco mi klamal, kedze som sa s nim dovtedy nebavil a nepoznam ho, takze by nemal mat nejaky iny problem so mnou. Jedine, ze nie som pekne dievca, tak mu nepasujem, ale este aj to by som mu vedel pochopit, ak by to priznal, lebo chalan-baba sa lepsie cestuje, lepsie napr. stopuje atd. Ako aj to by som pochopil, ze napr. pise si s viac ludmi a vyberie si niekoho, s kym si viac sadne alebo proste mu viac vyhovuje. Ale klamat, to je dost bezcharakterne a ubohe. 

Pridať nový komentár

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi