Kuba- február 2019

luboferianc 1.1.2019 - 22:00

Ahojte, 

Hladám partáka-ov na cestovanie po Kube - moja predstava - odchod cca 10.2.2019 cca do konca februára . Plán cesty po dohode - zaujíma ma skôr príroda. S cestovaním mám skúsenosti dosť obsiahle - každý rok vypadnem na mesiac do tepla. Mám 43r, často cestujem i s mladšími ročníkmi, som prispôsobivý, sranda musí byť. Kontakt na mňa - luboferianc@gmail.com

Kubu plánujem navštíviť kým tam Amíci neurobia svoj poriadok - rád by som ju stihol pôvodnú i keď zmeny prichádzajú rýchlo.

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Peter BB (bez overenia) 4.1.2019 - 21:57

Ahoj/te, idem na Kubu 10. - 21. marca (z cien leteniek z/do USA aj z vypocuteho v minulosti mam dojem, ze vo februari tam bude dost plno "amíkov"). Ak by Ti/Vam bol tento termin OK, urcite to zaimprovizujeme (letenky uz mam kupene) - bol som na Kube uz pred rokom, a "repete" si davam tiez najma preto, ze sa obavam rastuceho poctu turistov najma z USA a ich vplyvu. Tiez ma laka prioritne priroda a more, ale tiez na kratsi cas aj par miest "vecerneho zivota" v Havane a v Trinidade na kt. mam prijemne spomienky z pred roka. Peter, 42r., pmzahr@gmail.com

Ľubomír Ferianc (bez overenia) 9.1.2019 - 22:08

Ľubomír Ferianc (bez overenia) 19.1.2019 - 11:53

Ahojte, máme už i konkrétny dátum - ideme 12.2.2019 - 5.3.2019 z Viedne. Sme 2 , ak by mal ešte niekto záujem sa pridať, dajte vedieť. Letenky momentálne 580, ale ide to hore.

Pridať nový komentár

Ako sa nazýva rieka, ktorá sa vlieva do Dunaja pri Devíne?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi