LOW BUDGET cestovanie - Južná Amerika | JESEŇ 2019

andrejdudasss 17.7.2019 - 19:17

Ahojte. 

Hľadám partáka/parťáčku na cestovanie po Južnej Amerike. Kam, ako a kedy by bolo na vzájomnej dohode :) Som zo stredného Slovenska a mám 25r. Na jeseň dávam výpoveď, takže moje časové možnosti sú potom unlimited.

Mám rád cestovanie, pivo a hudbu. Baví ma spoznávať miestny ľud krajín kde cestujem. Sem tam som trochu mimo, ale na to sa dá zvyknúť :D Štýl môjho cestovania je low-cost, takže žiadne 5* hotely, skôr hostely, priváty, prípadne couchsurfing.

Ak máš podobné časové možnosti a zmýšľanie a láka ťa rovnako ako mňa Latinská Amerika, tak sa mi isto ozvi :)

Andrej

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Diana (bez overenia) 25.7.2019 - 06:20

Ahoj, momentálne sa nachádzam v USA na WAT a plánujem troška odlišné cestovanie ako západ/parky/plavby atď.. (september) ,zaujal ma tvoj príspevok, mohli by sme si vymeniť kontakty? vďaka, Diana

Čotam Pomene 25.7.2019 - 19:47

Olá, 

ja som sem cca 2 dni dozadu pisala, ze mam v plane od 14.10 Braziliu..konkretne od ustia amazonky z Belemu sa plavit lodami az do Kolombie do Leticie..mam na to cca asi 5 tyzdnov..spiatocnu letenku este nemam, tak ak by si sa nahodou nudil a mal cestu okolo tak ...😊

Jana

Peter II. (bez overenia) 27.7.2019 - 18:00

In reply to by Čotam Pomene

To by bol nezabudnutelny trip.. ale 5 tyyzdnov nemam... asi nejake zmeny by si neurobila na svojom tripe?

andrejdudasss 27.7.2019 - 18:50

In reply to by Čotam Pomene

Hola!

Ja už som kúpil letenku do Buenos Aires na 21 November. Tiež len jednosmerná a cestu späť zatiaľ vôbec neriešim. Plánujem sa presúvať naprieč J Amerikou, kým to ja i môj bankový účet vydržia :D Ale teba už v Kolumbii asi nestihnem :( Škodka

Chcel by som sa skontaktovať aj so slovenskými komunitami v Argentíne a navštíviť ich tam :)

Pridať nový komentár

Ktorá slovenská dedina je známa malovanými drevenicami?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi