LOW BUDGET cestovanie - Južná Amerika | JESEŇ 2019

Ahojte. 

Hľadám partáka/parťáčku na cestovanie po Južnej Amerike. Kam, ako a kedy by bolo na vzájomnej dohode :) Som zo stredného Slovenska a mám 25r. Na jeseň dávam výpoveď, takže moje časové možnosti sú potom unlimited.

Mám rád cestovanie, pivo a hudbu. Baví ma spoznávať miestny ľud krajín kde cestujem. Sem tam som trochu mimo, ale na to sa dá zvyknúť :D Štýl môjho cestovania je low-cost, takže žiadne 5* hotely, skôr hostely, priváty, prípadne couchsurfing.

Ak máš podobné časové možnosti a zmýšľanie a láka ťa rovnako ako mňa Latinská Amerika, tak sa mi isto ozvi :)

Andrej

Ahoj, momentálne sa nachádzam v USA na WAT a plánujem troška odlišné cestovanie ako západ/parky/plavby atď.. (september) ,zaujal ma tvoj príspevok, mohli by sme si vymeniť kontakty? vďaka, Diana

Ahoj,

kludne mi napis na [email protected] :)

Olá, 

ja som sem cca 2 dni dozadu pisala, ze mam v plane od 14.10 Braziliu..konkretne od ustia amazonky z Belemu sa plavit lodami az do Kolombie do Leticie..mam na to cca asi 5 tyzdnov..spiatocnu letenku este nemam, tak ak by si sa nahodou nudil a mal cestu okolo tak ...?

Jana

To by bol nezabudnutelny trip.. ale 5 tyyzdnov nemam... asi nejake zmeny by si neurobila na svojom tripe?

No 5 tyzdnov je max...asi to bude kratsie, ale nerada by som isla pod 3 tyzdne

3 tydzne by boli akurat. Keby nieeco: [email protected]

Hola!

 

Ja už som kúpil letenku do Buenos Aires na 21 November. Tiež len jednosmerná a cestu späť zatiaľ vôbec neriešim. Plánujem sa presúvať naprieč J Amerikou, kým to ja i môj bankový účet vydržia :D Ale teba už v Kolumbii asi nestihnem :( Škodka

Chcel by som sa skontaktovať aj so slovenskými komunitami v Argentíne a navštíviť ich tam :)

Zdravim jak dlho myslis ze sa zdrzis???

Lebo ja planujem juznu ameriku ale mozem az tak koncom januara 

No ak by šli veci podľa plánu (nezbankrotoval som), tak by som tam mal ešte stále niekde pobehovať :P

Ahoj ak ešte niekoho hľadáš napíš

 

[email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi