Nepál 2019 - Annapurna trek

Johny721 23.10.2018 - 15:33

Ahojte, 

plánujem trek v Nepále, konkrétne sa jedná o trek okolo Annapurny. Skúsenosť mám už s EBC trekom, takže nejdem do neznáma..  

Kto by mal záujem, píšte, dohodneme sa na termíne a ďalších záležitostiach.. ;) 

Osobne preferujem termín marec / apríl. 

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Johny721 29.10.2018 - 10:18

In reply to by t.razer454

Ahoj, to už je pomerne neskoro. Ešte marec - apríl 2019 v poriadku. Mám voucher na Fly Dubai v hodnote 500€, ktorý musím využiť do pol roka, takže sa rozhodujem, ktorú krajinu navštívim. Láka ma ten Annapurna trek v Nepále. No možností mám viac (Srí Lanka, Tanzánia,..). Nejaký predbežný plán už mám, či už z rôznych cestopisov alebo aj z vlastnej skúsenosti. Ak by sa ktosi našiel, kto by mal záujem v tom termíne, budem len rád. Termín september - október 2019 mi však nevyhovuje. ;)

Adrian (bez overenia) 17.11.2018 - 00:08

Zdravím. Tiež by som chcel ísť do Nepálu a trek okolo annapurnny aj zastávku na najvyššie položené jazero. Mesiac september október,

Johny721 10.1.2019 - 11:42

Ahojte, 

zatiaľ ideme 3 možno 4 a termín máme predbežne koncom marca na cca 24 dní. Zatiaľ sledujeme ceny leteniek a keď vybehne nejaká akcia, ihneď rezervujeme. Vyzerá to na spoločnosť Fly Dubai s odletom z Bratislavy. 

Pridať nový komentár

Ako sa nazývajú typické sladké oplátky, ktoré si ľudia kupujú na hory?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi