Parťáci a parťáčky :)

simon.cihra 15.1.2020 - 14:21

Ahoj, 

volám sa Šimon a mám 25 rokov. Pracujem ako programátor a všetka moja práca prebieha na diaľku. Preto som sa rozhodol, že by som túto nezávislosť na mieste a čase rád využil a rád by som videl nové miesta a zažil nové dobrodružstvá. 

V živote som toho veľa neprecestoval a tak si netrúfam na to, aby som sa na cesty vydal úplne sám. Preto som sa registroval na túto stránku, kde by som chcel spoznať a nájsť parťákov a parťáčky na výlety, zatiaľ asi po Európe, no neskôr aj po ostatných svetadieloch :) 

Ak sa tiež túžiš vydať na cesty, no podobne ako ja si zatiaľ netrúfaš ísť na vlastnú päsť, tak mi napíš. Som priateľský, zoznámime sa, možno si sadneme a možno spolu neskôr niečo podnikneme :) 

Diskutujúci Dobrodruhovia:

granakova.p 17.1.2020 - 20:55

Ahoj Šimon, som na tom podobne ako ty, rada by som cestovala ale sama sa úplne neodvážim. Ak ešte stále hľadáš niekoho na cesty, budem rada ak mi napíšeš na mail : granakova.p@gmail.com. 

e99e 19.1.2020 - 20:06

Ahoj, som na tom veľmi podobne, chcem niekam vypadnúť, ale neviem sa k tomu dopracovať a samému sa mi rozhodne nechce. Tiež by som začal skúmaním Európy :) Kľudne mi napíš, niečo vymyslíme a dohodneme. e99e@azet.sk

Oto.

Pridať nový komentár

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi