Peru 6.2014

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Hľadáme spolucestovateľa do Peru, odchod máme naplánovaný (pevne) v polovici júna, v závislosti od leteniek. V pláne máme zatiaľ najvýznamnejšie body (Titicaca, Nazca, Macchu Picchu, Cuzco, viacdňový trek v Huascarane s prípadným výstupom na niektorú 5000). Samozrejme sa chceme pozrieť aj do menej komerčných oblastí, ktoré bývajú spravidla najzaujímavejšie, pretože človek nemá očakávania :) Chceme kombinovať poznávanie ľudí a histórie s turistikou. Spanie v stanoch a občas na "zcivilizovanie" u domácich. Potrebujeme človeka do nepohodlia, ktorý má aj nejaké skúsenosti s pohybom v teréne. Zatiaľ sme dvaja (26 a 21)

Ondro ([email protected])

Zdravím, váš plán sa mi veľmi povzdáva sám už dlhšie niečo takéto chcem podniknúť ale kôli nedostatku skúseností si na to ešte netrúfam, ale rád by som sa takto niekomu pridal čo sa týka mňa mám 22 a som študent preto by bolo asi pre mna problematické vycestovať už v júni :/ zato od začiatku júla by som mohol bez problémov nie som náročný typ, a nemám problém s nepohodlím taktiež som dobrodružný typ ale zato aj plne zodpovedný, čo sa týka mojich jazykových skúseností, nie sú žial bohvie aké svoju angličtinu velmi nerozvíjam a so štúdiom španielčiny som len začal, ale o niečom takomto som sa už rozprával so svojimi priateľmi ale čo je zvláštne na takúto cestu by sa viac pridalo báb ako chalanov :D, asi sa boja alebo čo :D ale k veci poznám dalšie dve baby ktoré ovládajú španielčinu s  ktorých by sa pridala určite jedna, a myslím si čím viac by nás tú španielčinu vedelo tým by to cestovanie bolo jednoduchšie. Tak ak ešte niekoho na cestu hladáte budem rád ak sa ozvete môj gmail. Je [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi