Rumunsko - Prechod Fagaráša (18.6-27.6)

Anonymný (bez overenia) 2.5.2019 - 10:11

Ahoj. S kamarátkou plánujeme toto leto zdolať Rumunské pohorie Fagaráš (niečo na štýl: https://www.dobrodruh.sk/horolezectvo/rumunske-karpaty-fagaras-vystup-n…) a týmsto spôsobom hľadáme jedného - dvoch pohodových ľudí, ktorí by sa k nám pridali a absolvovali túto cestu s nami. V pláne je nejaká 5-6 dňová hrebeňovka pričom spanie by sa riešilo v stanoch alebo turistických prístreškoch/ubytovniach(refuge). Tempo na pohodu, hlavne si užiť výlet :) Obaja máme 23 rokov takže hľadáme niekoho približne v našej vekovej kategórií.

V prípade záujmu mail: obrtac.tomas@gmail.com alebo facebook Tomáš Obrtáč :)

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Yana (bez overenia) 2.6.2019 - 17:26

Ahoj, tiež som mala v plane spraviť si taky výlet a dnes som bola pri jazere Balea a je tam stále dosť snehu. Jazero je ešte zamrznute. Nezabudnite si mačky :)

Yanna (bez overenia) 4.6.2019 - 19:59

In reply to by Waldo (bez overenia)

Ja som bola pri jazere Balea co je okolo 2100m. Zobrala som si lanovku od vodopadov, k vodopadom som to vyslapa. Tiez som mala na plane ist zo zapadu na vychod po hrebeni ale s plnym batohom a bez maciek je to riskantne. Pocasie tu momentalne nie je najlepsie na hory - prsi a hmla. Hadam sa to coskoro zlepsi.

Anonymný (bez overenia) 5.6.2019 - 12:05

Ahoj Yanna, a ako dlho tam ešte budeš? Chystám sa tam v najbližších dňoch, keby si mi prosím poslala nejaké praktické info na samenkate@centrum.cz, tak máš u mňa pivo :-) Vopred ďakujem.

yanna (bez overenia) 7.6.2019 - 18:47

Pomaly to opadava, ale rano byva zladovatele co je dost nebezpecne. Ja by som brala macky.

Pridať nový komentár

Ktoré slovenské mesto je nazývané aj ako "malý Rím"?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi