Spolucestovatel Juzna Amerika - koniec roka 2016 - minimalne pol roka, max 1 rok

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Caute ,

Je to este dost skoro pisat, kedze to planujem az na koniec roka 2016.

Ale aj tak by som bola rada, keby sa niekto ozval. Stretnut niekoho s podobnými planmi by bolo super :) A nebolo by odveci sa blizsie spoznat este předtím jako by sme vycestovali.

Cely ten rok planujem skombinovat s dobrovolnictvom, couchsurfing, stopovanie, helpx - praca plus ubytko a strava zdarma a dalsie ine věci...

Takze v pripade, ze sa tu niekto najde - piste na

[email protected]

alebo volajte 0903 466908.

Monika :)

Ahoj Monika, posledne dni sa v mojej hlave kluju presne tie iste plany respektive podobne v auguste by som chcela odist z prace s tym ze by som zhruba od oktobra vycestovala do juznej a strednej Ameriky na pol roka taktiez sposobom dobrovolnictvo, couchsurfing atd... Nebranim sa ziadnej alternative ani ziadnemu novemu dobrodruzstvu avsak vzdy je tazke zohnat partaka na taketo akcie lebo nie kazdy na to ma odvahu takze ak ma beries do partiee pis na [email protected]

Ahoj Monika a Lenka, mame spolocne zaujmy. Tiez hladam dobrodruhov/dobrodruzky na cestovanie, lebo v mojom okoli nie je akosi dost alebo skoro ziadny "dobrodruh". Odvaha je, skusenosti a zaujem tiez, uz len sa nejak spojit, prehodit par slov a mozno by sa spolocna rec na dobrodruzstva nasla :-) Dajte mi vediet na [email protected] Ondrej ;-)

ahojte, ja tiež zvažujem budúcu zimu Južnú Ameriku, aspoň na 3 mesiace a rada by som sa s niekým spojila, takže ak máte nejaké konkrétnejšie plány, tu je môj email :) [email protected]

Som zvedavý,kto sa prvý ozve :)

Presne niečo podobné zvažujem,len s tým rozdielom,že nemám žiadne skúsenosti,no čoraz viac ma to tam von láka,dokonca aj že by som išiel sám :)) Ak sa teda nikto nepridá....
[email protected] alebo Patrik Bátovský na FB :)

Ahojte slecny, tiez ma laka Latinska a Stredna Amerika ale budem moct az koncom roku, asi november. Viem po portugalsky, zil son nejaky cas v Brazilii a mam vela skusenosti s lowcost cestovanim, stopovanim, hostelmi, dobrovolnicenim a rozpravanim Portunhol-om. Mam 28 rokov. Rad by som dal viacero statov. Laka ma aj Kolumbia... Pridate sa?
Ozvite sa mi na mail [email protected] alebo 0949 410 255.
Michal

Ahojte, vidím, že je nás s rovnakou ideou celkom dosť, a preto dúfam, že i ja medzi Vami nájdem niekoho, s kým sa odhodlám podniknúť super dobrodružstvo. O pár mesiacov končím VŠ a na usadený život ešte nemám náladu. Moja predstava cestovania po Južnej Amerike je vysoko nízkonákladová a času uniknutá (stan, chôdza, stop, couchssurfing). Vzhľadom k tomu, že chcem vycestovať na viac mesiacov, nebránim sa dobrovoľníckej činnosti, či príležitostným prácam. Premýšľala som i o možnosti, nájsť projekt pre dobrovoľníkov a prihlásiť sa naň, čo by zabralo možno 6 mesiacov a po jeho ukončení sa túlať kade tade. Ak máte pocit, že sme možno na rovnakej vlne, kľudne sa ozvite [email protected]

Ahoj Monika a zbytok :) konecne niekto prisiel s dobrym napadom. Koncom roka 2016 a zaciatkom 2017 som v Karibiku kde zaciname na Martiniku a preplavujeme plachetnicu na Kubu. Presnu trasu este nemame urcenu ale zrejme to bude cez Porto Rico, Dominikansku rep., Jamajku a Caymanske ostrovy. Ale je tiez mozna juzna trasa cez Grenada, Venezuela, Aruba, Nikaragua, Honduras, Mexiko... Po tejto preplavbe by som tiez chcel na trip dole na juh. Rok vkuse dat nemozem ale vedel by som sa pridat striedavo na niektore krajiny/trasy hlavne Cile, Argentina, Peru a Bolivia by ma zaujimali. Eventuelne vieme niekoho zobrat aj do posadky na tu preplavbu. Ak uz cez mail riesite nieco supnite ma do konverzacie. Mail: [email protected] alebo FB: Dusan Duchoslav Debnar

Ahojte, tiež mam na tebto rok vysnívanú južnú Ameriku. Takze ak je nejaka spoločná konverzácia bude mi potešením pridať sa :) mail : [email protected] alebo FB Sandra Saska Zahradnikova

Južná Amerika je jeden s mojich snov. Takže ak ma niekto skúsenosti s lowcost cestovaním a išiel by do toho, rad by som sa pridal a dohodol. tento rok budem mať 33 a proste chcem vidieť svet. Ak už mate neajku konverzaciu bol by osm rad keby ste ma pridali. Ked uz len pre info: [email protected]

Caute!
s latino amerikou už mam par skusenosti (Panama, Nicaragua, Costa Rica & Colombia)... toto leto planujem opat stravit 3+ mesiace v Paname + Guatemala, a odtial snad smer juzna amerika. Tiež by som sa rada pripojila do zacatej konverzacie, ak nejaka je:) mail: [email protected] alebo FB Kristina Majoros

Ahojte,

rada by som sa pridala do konverzacie, ak nejaka je. Minuly rok som precestovala Mexiko, Kubu, USA a cez CK Peru, Boliviu, Cile, Argentinu a Braziliu. Zvazujem nad vypovedou a tym, ze by som minimalne rok cestovala a v plane mam aj staty Strednej Ameriky, sever Juznej Ameriky a tiez Patagoniu. Rada by som vycestovala niekedy koncom roka, popripade uz v septembri. Moj mail je [email protected]

Caute, vidim ze vas je tu clekom dost co uvazuje o cestovani / pracovani v J amerike. Ja o tom tiez rozmyslam uz dlhsiu dobu. AK uz mate zacatu konverzaciu rad by som sa pripojil. FB: Juraj Mesiar, alebo [email protected]

Zdravim ludia, pozeram ze je tento clanok sice starsi, ale mozno by sa este aj teraz niekto nasiel na dlhodobe cestovanie po Juznej Amerike, ak ano mozeme nieco spolocne naplanovat, kontakt namna [email protected] :*

Ahojte,

tiez uvazujem, ze koncom roka by som rada navstivila Juznu Ameriku, avšak nie na pol roka - skor mesiac, dva- resp pridat sa na cast cesty. Ak sa niekde organizujete budem rada ak ma pridate. Viem co to spanielsky :) [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi