Spolucestuci/spolucestujuca august 2018

Anonymn├Ż (bez overenia) 22.6.2018 - 17:43

Ahojte dobrodruhovia ­čśŐ ja sice nie som nejaky extra velky dobrodruh, ale hladam asi skor partacku na dovolenku v auguste, max 10 dni. Klasicka dovolenka, lebo tento rok nemam s kym ist ­čśĹ ja mam 30 rokov, som z NR, sportovy typ, som slobodna a nekonfliktna zienka, rada si polenosim na plazi ale mam rada aj aktivny oddych ­čśŐ lokalita nerozhoduje, niekde pri mori by bolo idealne­čść

Diskutuj├║ci Dobrodruhovia:

Anonym999 (bez overenia) 23.6.2018 - 01:34

Aj ha hlad├ím part├í─Źku na cestovanie...nie mu┼żov! Vesel├║ ┼żienku norm├ílnu s k├Żm sa d├í pokeca┼ą ,zab├íva┼ą sa a oddychova┼ą pri mori (nie som lesba ­čĄú­čśé­čśünemus├şte sa b├í┼ą ! Mam 28 rokov a mam priatela ale on ner├íd cestuje tak ako ja ) Nap├ş┼í email a dohodneme sa.Kamar├ítky bud nemaj├║ na to financiu alebo nedostan├║ volno ­čśúja rob├şm cez net tak┼że vyhovuje mi kedykolvek....okres Nitra ...viem aj po madarsky ­čśë

Anonym999 (bez overenia) 23.6.2018 - 01:39

Aj ja hlad├ím part├í─Źku na cestovanie...nie mu┼żov! Vesel├║ ┼żienku norm├ílnu s k├Żm sa d├í pokeca┼ą ,zab├íva┼ą sa a oddychova┼ą pri mori (nie som lesba ­čĄú­čśé­čśünemus├şte sa b├í┼ą ! Mam 28 rokov a mam priatela ale on ner├íd cestuje tak ako ja ) Nap├ş┼í email a dohodneme sa.Kamar├ítky bud nemaj├║ na to financiu alebo nedostan├║ volno ­čśúja rob├şm cez net tak┼że vyhovuje mi kedykolvek....okres Nitra ...viem aj po madarsky ­čśë

Majo34 (bez overenia) 23.6.2018 - 08:14

Ahoj, m├ím 34 rokov, ┼íportov├í postava, single and free a ke─Ć┼że tie┼ż nem├ím s k├Żm str├ívi┼ą p├ír dn├ş niekde pri oddychu, r├íd sa k Tebe prid├ím. Teda ak nevad├ş ┼że som mu┼ż. August mi vyhovuje v tedy m├ím dovolenku. Kde, to mi je prakticky jedno, ale sk├┤r by som uprednostnil nie klasick├ę slovensk├ę dovolenkov├ę destin├ície.

Prida┼ą nov├Ż koment├ír

Najv├Ą─Ź┼íie mesto v├Żchodn├ęho slovenska:

Pode─ż sa s novou t├ęmou s Dobrodruhmi