Stredna amerika, Karibik - zima 2018

Zdravim všetkych fanatikov ktory v cestovani vidia tie najlepsie zažitky? a nebavi ich chodit na dovolenky typu chorvatsko.grecko bulaharsko?(nic proti tymto krajinam).. sam som ich navstivil a urcite pojdem aj do buducna. 

No ale k veci. Mam na plane sa ist pozriet trochu do exotiky a momentalne je velky ciel mexiko karibik a vsetky prilahle oblasti ktore sa podari navstivit. Nemam zatial nejaky odhad za ako dlho sa da toho v tejto oblasti postihat relativne dost ale moja predatava je nieco okolo 1 mesiac , pripadne mesiac a pol. Samozrejke vsetko zalezi od toho ked sa urobi uz konkretnejsi plan a ake infosky medzi tym k tomu pridu. Nebranim sa potom aj pripadne upravit to casove rozmedzie podla potreby. Zatial som na to sam a ak sa najde niekto podobne zmyslajuci koho laka velke dobrodruzstvo a nechce zivot prezivat len praca a stereotypa nelamentuje pri prvom probleme tak budem velmi rad ak sa ozve? pre info mam 25 rokov.

Tomas, chodim do Karibiku kazdy rok od 2013 pred Vianocami. Zatial Portoriko (najma Culebra), Kostarika, Panama, Mexiko a Kuba. Na 2018 zvazujem Nikaraguu, alebo "repete" Kuby, pripadne kombo "plaz Punta Uva a island hopping pri Bocas del Toro". Da sa mi stretnut najma v BB, ale casto aj v BA ci KE, pripadne na Pohode a pod. Peto, [email protected] (nemam FB, I. ani nic taketo, cestujem pre zazitky a nie pre fotky :))

Ahoj, ak by si este hladal partakov, tak sa pokojne ozvi, mala by som zaujem :) email: [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi