Thajsko marec 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Hladam kamošku na cestu do Thajska, mam 25, som zo stredného Slovenska a nemam skúsenosti s cestovaním. Chcela by som vypadnúť na take 3 týždne :) píš tu

Ahoj, mám 20 rokov, som dievča a tiež hľadám niekoho, kto by so mnou pocestoval po Thajsku. Háčik je v tom, že čas mám iba na prelome januára/februára, aj to len na dva týždne. Tak keby náhodou, som tu :)

Ahojte. Idem taktiež na prelome januára februára do Thajska sam. Nezvyknem cestovať sam preto by bolo fajn ak nás bolo viac :)

Ahojte. Idem taktiež na prelome januára februára do Thajska. Nezvyknem cestovať sam preto by bolo fajn ak nas bude viac :)

tiez hladam partaka na cestu do thajska+vietnam. cca 3-4 tyzdne. ak by sa chcel niekto pridat budem len rad kedze moja anglina nie je na komunikativnej urovni.-) mail: [email protected]

ahojte, ja budem v thajsku od januara do maja, najprv v pattayi a pitom sa uvidi.... pitesim sa, ak sa niekto prida.... [email protected]

Ahojte. hladam niekoho na marec 2015. e-mail: [email protected]

Caute ....tak dnes som to pozeral od 27 marca letenka thajsko 569€ kto ma zaujem !! ja sa tam uz dlchsie chystam cca 1 mesiac ... [email protected]

ahoj tiež som zo stredného SR a išla by som do Thajska ten marec môže byť cca 2 týždne. Ak chceš napíš sem [email protected] a dohodneme to :)

Ahojte! Som vášnivá cestovateľka (vek39) a hľadám niekoho na poznávací zájazd do Číny, alebo do USA a Kanady. Chcela by som to zrealizovať v čase letných prázdnin. Takže ak má niekto podobné plány a chuť poznávať svet, píšte na [email protected].

som tam vo februari...
chcesa niekto pridat??

rasty kedy presne tam budes? ja chcem ist do thajska na dva tyzdne niekedy v polovici februara mozno skor

Idem tam v polke februara na 2 [email protected] 

 

Caute, ja mam 23(zena :)) a planujem cestu do Thajska, odlet do 15.3., chcela by som zostat aspon 3 tyzdne, v plane mam Bangkok na niekolko noci a potom si len tak hoviet niekde v plazovom bungalove na jednom z ostrovov. Rozpocet okolo 1400 eur. Ak mi chce niekto robit partacku/ka ozvite sa na [email protected]
Len ludia, ktori to myslia vazne a realne chcu odcestovat co najskor, nemam cas na bezvyznamne emaily, z ktorych aj tak nic nebude :D

Ahojte, zajtra cestujem do Thajska na 2 tyzdne, sama :(.
Bude tam niekto?
Aspon na cas do Bangkoku najst partaka partacku, potom idem 3.02. Na koh chang.
Piste na [email protected]
Dakujem.
J.

Ahojte hľadám, menšiu skupinku na ostrovy v Thajsku 3 mesačný zájazd 11-2016 až 01-2017 žiadna sex-turistika ale krásy a dobrodružstvá cestami necestami . Na podrobnom pláne cesty sa pracuje a bude určite nenákladný , ale za to dobrodružný spanie pod holým nebom občas nebude výnimkou -samozrejme pri pláži. V prípade záujmu píšte na mail [email protected] ideálne napísať vek aké také skúsenosti s cestovania a+foto. Každému odpíšem a každého s každým spojím pred cestou aby sa predišlo ešte pred cestou možným nezhodám.

Ahojte,
ja chcem odletiet koncom tohto tyzdna, plan BKK, hore Ayuthaya a potom spat asi cez BKK dole na ostrovy.(letenka napr 8,2. 512 eur), - do konca februara
Stale vsak trosku vaham ci sa vydat sama, ak by sa nasiel nejaky dobrodruh (muz, ci zena, ci partia) bola by som rada:)
Pripadne co by ste odporucili, je bezpecne cestovat po Thajsku sama zena? Este by ma z cisto zenskeho hladiska zaujimalo, teraz pobavim panov:) ci je treba na takyto trip silne orientacne schopnosti? alebo v duchu "stratim sa preto, aby som sa znovu nasla" si v pohodicke vystacim?:)))

Ak niekoho zaujali tieto riadky.. piste:
[email protected]

Znacka: sympaticka baba/Ba/over 30 ;)

Namaste

Čauko. idem s kamošom 13.2.-6.3. do Thajska+Kambodže. Keby bol niekto v danom čase v Bangkoku alebo na ostrovoch dajte vedieť, dáme párty. [email protected]

Prípadne ak to tam niekto dobre pozná môže napísať rady kam sa ísť pozrieť, to by určite potešilo. Máme tam Phuket, Ko phangan a Ko samui, potom Siem reap. Dik.

Ahojte, chcela by som sa vydať na cestu do Thajska na cca 4-6 týždňov v polovici marca. Hľadám niekoho ku komu sa pripojím a vie po anglicky lepšie ako ja (jesť a piť si vypýtam )

Ak by mal niekto zaujem, chystam sa do Thajska a okolia (plan zatial nie je, prave som sa rozhodol :) od cca 28.4. do 21.5.
Dajte vediet ak by sa chcel niekto pripojit ;-)
Juraj (33) [email protected]

Zdravim!Budem v Thajsku 19-29.3.Zial neda sa mi na dlhsie,plan mam prve 2d v BKK a potom dole na ostrovy zohriat stare kosti,alebo aj opacne,,posledne 2d v BKK.Ja 33r,nefajciar,anglicky sa rukami nohami dohodnem.

[email protected]

s pozdravom

Martin

 

Ahojte, som 40 rocna zena a  hladam si niekoho kto by chcel ist na 2 ci 3 tyzden do Thajska. Pozriet si Bankog a odletiet na Koh Samui spravit si vylety ci na ostrove alebo aj mimo. Ale hlavne sa chcem tam zregenerovat. Chcela by som ist po 15.4. 2016. piste mi na [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi