Trip NIEKAM :) 1.-12.februar 2014

Chcela by som niekam vypadnúť po skúškovom vo februári na nejaké 2 týždne ( bohužiaľ mi to škola nedovoľuje na dlhšie). Plánujem Indiu ale v pripade , že nájdem nejakého parťáka , ktorý bude mať iný nápad, prispôsobím sa :) čiže ak máte niekto v tom období tiež čas a chcete zažiť nejakú adventure , ozvite sa mi, vymyslíme nejaký trip NIEKAM :D

ahoj, chcel by som tiez buduci rok vypadnut niekde do azie. termin vyhovuje, tiez som student :) kontakt: http://goo.gl/IPURau

Potrebujem poradiť,na akej adrese by sa dali kúpiť cez internet lístky z Pekingu do Šanghaja rýchlovlakom.Ďakujem vopred za všetky rady.M.

Ahoj, to ma celkom zaujima, aky planujes rozpocet, mas nejake skusenosti s indiou alebo aziou vseobecne? Kamaratka bola toto leto v Barme a bola uplne nadsena. Moj mail [email protected]

ahoj, tiez ma to zaujima, mozes dat blizsie info?

mail: [email protected]
vdaka

Ahoj aj mna by to zaujimalo :) tiez som studentka , mail [email protected] Dakujem :)

Tiez ma to zaujima :-) Chystam sa takisto do Indie ale termin mi nevyhovuje. Takze ak by sa tu nasiel niekto podobny, kto by chcel ist tiez do Indie...ale cca. v oktobri 2014, tak nech napise na [email protected]. Preberieme detaily a nase prdstavy a mozno nieco spolu vymyslime :-) Peter

Ahoj kristina.Ja letim do Indie 19.1.14 ale idem hore lyzovat.Ale vraciam sa 31.1.14do Dilli a mam letunku spat na 18.2..Mam zaujem ist hlavne na juh ale nemam pevný plán.Daj [email protected] potom cez telefon.

Ahoj,

mám záujem mohol by si sa mi ozvať na [email protected]

Dakujem

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi