Posledný týždeň

Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň,
boli sme cez Paxtravel 1x, poznávací zájazd Škandinávia a Pobaltie. Ešte týždeň pred odchodom na poznávací pobyt nevedeli v CK, či sa vôbec pobyt uskutoční. Telefonovala som tam každý týždeň. Dôvod, nevieme. Zájazd sme si zakúpili v decemberi 2016 a poznávačku sme mali v auguste 2017. Takže včas objednané, naša priorita bola samostatná kajuta na lodi počas 2 nocí, tiež objednaná v decemberi 2016, záloha samozrejme tiež zaplatená v decembri 2016. Deň pred odchodom nás mailom informovali, že kajuta počas jednej noci nebude iba pre dvojicu ale štvoricu. Nakoľko trajekt z technických príčin nemôže poskytnúť kajuty pre pár, ale iba pre 4 osoby. No som si istá, že trajekt s tým nemal nič spoločné a ak aj áno, tak samozrejme, keď ešte týždeň pred odchodom, nemali nič zarezervované. Kajuty zrušili asi 7 párom a natlačili nás pokope. Nebudem spomínať, kde nás Slovákov ubytovali dopodrobna, ale ešte aj autobusy s autami boli nad nami.
Trajekt bol úchvatný, hneď ako ste opustili svoju kajutu. Nádhera, mestečko na mori. Raňajky a večera TOP.
Mali sme mať sprievodcu, ale aj to nám oznámili, že zo zdravotných dôvodov, miesto pána Popoviča budeme mať p. Mgr. Annu Izraelovú. Pani v rokoch, asi na dôchodku, poklona pred jej kondičkou, ale mali sme pocit, že je tour de kostoly a nič iné.
Pani sa zamerala iba na skupinku, ktorá chodila na večere. A zbytku sa informácie nedostávali.
2x zabudla informovať o zmene času. Čo sa mi zdá dosť podstatná informácia. Na lodi v panike a obrovskom množstve poschodí (13p) a ľudí zistiť, že ste vstali o hodinu neskôr. Takže bez raňajok a sprchy celý deň, až do večerného ubytovania ste v strese. Našťastie sa to nestalo nám, ale babička so svojou malou vnučkou a ešte zopár ľudí bolo veľmi vyľakaných a sklamaných. Odpoveď, či omluva ? - máte mať so sebou tablety a tam sa Vám čas aktualizuje!
Stáli sme pri sprievodkyni, keď je CK Paxtravel telefonovala a ona nedvíhala a dvihla až po check in na trajekt, kedy CK chcela informovať našu sprievodkyňu, že kajuty sú k dispozícii, no usúdila, že jednu noc zvládneme a ona to vybavovať teda naozaj nejde.
Čo sa týka autobusovej dopravy bola na úrovni. Skutočne klobúk dole. Vodiči neskutočne milí, slušní, ohľaduplní, nápomocní, aj počas dažďu nám otvárali kufor autobusu, aby sme mohli vyloviť veci na prezlečenie a dáždniky. Občerstvenie a československá filmová kultúra tiež na jednotku. ( Galovič Trans - Chorvátsky Grob )
Čo sa týka programu, áno za cenu zájazdu ozaj dobré, až teda na tie kostolíky a chrámy toho bolo už až moc. Nemali sme obhliadku nočného Štokholmu, ako bolo uvedené v programe, čo nás veru mrzelo celú posádku. Za to sme boli celý jeden deň úplne zbytočne v meste Uppsala. Prehliadku sme mali vybavenú cca za 2 hodinky a už tam nebolo čo robiť a večer mal byť nočný Štokholm, prosili sme sprievodkyňu, aby sme sa pobrali už ďalej, no nebolo možné sa dohodnúť.
Najlepšie urobili tí, čo sa osamostatnili hneď po výklade našej sprievodkyne. Ďalší mínus bol, keď jeden pár, dobrovoľne-nasilu kúpil vždy po vystátí rady nás všetkých pred pokladňami vstupné kamkoľvek, lebo objednané dopredu nikdy nič nebolo a potom v autobuse sme mu nosili peniaze.
Čo sa týka ubytovania v hoteloch a stravy skutočne na úrovni.
Požiadali sme CK o odškodnenie, nakoľko nedodržali podmienky zakúpenia zájazdu, čo sa týka kajuty - neuspeli sme. Aj zlá reklama je reklama.
Elena a Igor

Anonymný (bez overenia)

vsetko je po dohode napis mi

Anonymný (bez overenia)

caute, tiež by som sa pridal na nejaký takýto výletík. ja 28r napíš mi cappolo@gmail.com. Lubo

Anonymný (bez overenia)

Ahoj ak ešte niekoho hľadáš tak napíš na kosice@me.com :)

Anonymný (bez overenia)

Mám otázku ohladom prehliadky, ked nemam v poriadku chrup nemuseli by ma na základe toho prijat? Dakujem

Anonymný (bez overenia)

Niekto z východu okolo 50tky na víkendové výlety .....

Je platná, akurát, že  medzi post. a sk je medzera, tak nekopírovať, alebo následne zmazať tú medzeru ;) 

Urcite je platna, moje maily mi tam chodia normalne.

Anonymný (bez overenia)

Ahoj , nečakal som na moj navrch ženu , ale čo už. Nejakych sponzoroch na reklamu mám a kvazi vlavný medialný sa prislubil orange + 1 dna  BMW pobočka. 

Anonymný (bez overenia)

Nazdrar mal by som zaujem tiez nastupit do le ked by si chcel mohli by sme ist spolu

Anonymný (bez overenia)

Čaute, už ste vyrazili? Alebo sa chystáte niekam v najbližšej dobe? Bližšie info

Anonymný (bez overenia)

Tiež ma zaujíma, môžeš bližšie info?

Anonymný (bez overenia)
Anonymný (bez overenia)

Ahoj, je to ešte aktuálne? Hľadáme 1-2 ľudí na ten termín.

Anonymný (bez overenia)

Určite ja :)

Anonymný (bez overenia)
Anonymný (bez overenia)

január február 2018

Ahojte, v nedeľu 22.10. mám vo výhľade túru z Banskej Bystrice, prípadne Králikov cez Skalku a hostinec do Kremnice. Budem v BB ráno o pol 8. Kratšia trasa by bola do 20, dlhšia do 27 km.
Anonymný (bez overenia)

Ahoj. Hľadám partacku na túry výlety po Slovensku. Hlavne cez víkend. Ak ešte niekoho hľadáš do partie ozvi sa mi

Anonymný (bez overenia)

Ahojte, po návrate z Ázie mám zachovalé a nepoužité tablety Malarone (antimalariká). Predám jedno balenie za 20eur (12 tabliet), 2 balenia spolu za 35eur. Expirácia: 07/2019.
slavcik@gmail.com

Anonymný (bez overenia)

Budu listky aj na mieste?

Anonymný (bez overenia)

Predám Annual Pass na vstup do všetkých národných parkov v USA platný do konca septembra 2018. Voľná kolónka na podpis. Osobný odber alebo poštou.

baca12 (at) atlas.sk

Anonymný (bez overenia)

Dáš mi niaky kontakt n teba? :)

Anonymný (bez overenia)

My jeli Balkán letos v září a bylo to naprosto super.
https://youtu.be/NJ_ErlTzwMk
Moc se mi líbila Makedonie a okolí Ohridských jezer, ale dali jsme i výstup na Velký Koráb. Výborné to bylo taky v Albánii a od středu Bosny a Hercegoviny už se to taky dalo, ale z té jižní části jsme měli trošku depku. Však mrkněte, bylo to 12 zemí za 11 dní a 4000 km. :-)

Anonymný (bez overenia)

Pre THEFISH: napis mi ohladom info na anakao@azet.sk dik.

Anonymný (bez overenia)

Mám vážny záujem o Everest BC Three Passes Trek. V mojom prípade by bol možný odlet od 24.10.2017.
V Nepále som zatiaľ nebol, no o treku mám dosť informácií. Mám skúsenosti s cestovaním aj vysokohorskými trekmi do 6000 m. Pri odlete 24.10. by bol 25.10. prílet do Káthmandu, 26.10. obehanie povolení, 27.10. let do Lukly (ak počasie dovolí) a začiatok treku.
Trek plánujem na cca. 18 dňový trek (optimálne sa chodí max. 20 dní, no dá sa ísť, bez naháňania sa, aj za 15 dní) aj s výstupmi na okolité päťtisícovky. Jednoduchšie je ho ísť z východu na západ, ale v smere som flexibilný. Zvyšné dni v Kathmandu (pamiatky, vybavovanie povolenia, nákupy, oddych a rezerva). Odlet domov plánujem na 17.-20.11. Bližšie info na vyžiadanie: psk12@azet.sk

Anonymný (bez overenia)

može byť aj november

Anonymný (bez overenia)

Mám 52 - žena, uvítala by som niekoho, kto chce občas stráviť víkendy na Slovensku....v rôznych častiach

Anonymný (bez overenia)

Ahoj. Láka ma to :-) Aká je predpokladaná cena?

to by bolo fajn aspon by sme mohli sharnut ubytko :)

Anonymný (bez overenia)

Tak sa možno stretneme ak sa tam objavím v rovnaký cas

zatial mam len letenku tam a odtial

Anonymný (bez overenia)

Ahoj, mas tam niaky apartmán prenajatý? Alebo ako si tam?

Ahoj, chcel by som poprosit viac info ohladom rozpoctu a vekovej kategorii. Znie to zaujimavo

tomeeex@centrum.sk

Dakujem

ja som v dubaji od 30/1 do 3/2