USA 2018-Q3

jumperko 15.4.2018 - 13:06

Ahojte, volám sa Erik, mám 29r a som z Bratislavy, hľadám portáka/čku na cestu do USA v mojom plus minus veku á24-36 (zase aby sa našlo niečo spoločné na dlhé cestovanie v aute lietadle. IDEÁLNE ak by nás bolo 4ks (auto plné, lacnejšie bývanie, viac zábavy!)  

Ako dlho: cca 2 týždne +/- 
Kedy: September, Október (mimo sezónu = lacnejšie, menej ľudí na atrakciách a viac východ)
Kam: začiatok Západ USA 

Predstava ? Ja by som chcel toho viac pozrieť, Určite by som chcel začať v LA (deň človek zabije napr. v universal studios hollywood takže fanda Harryho Pottera by bol ideálny v tento deň :D ) a odtiaľ niekam ďalej, napadá ma napr. Las Vegas (autom ? lietadlom ?) vedľa neho je Národný park a Grand Canyon, aaaaa možno to ukončiť letom do NY a z tade už dom. Možno Niagáre ? Mexiko ? Určite nebudeme 100% kompatibilný 

Cenovo to bude určite nie moc low-cost. Každopádne nechcem na tom minúť majland.. 

Len letenky v takejto zostave bez akcii a na rýchlo teraz cez google kuknuté VIE-LA 308eur LA-LV autom LV-NY 100 NY-VIE 207... Určite to chce plánovať a naplánovať to dobre.. Preto by parťák mal ovládať AJ aspoň úroveň čítať "viem" a rozprávať "nohami rukami sa dohovorím" :D

Ubytovanie treba rátať aj 100E na noc. Ale airbnb by sa možno tiež našlo, no v tomto sa neviem orientovať. Na rýchlo čerpám z booking.com rátam 4 osoby LA 50-60/n LV 25-30/n NY 50-75/n. 

Takže všetko ja na dohode, kompromisoch. 

Viac hláv viac rozumu. 

Feel free to contact me via email jumperko@gmail.com

Sorry ak som to napísal nezrozumiteľne či chaoticky. 

Pridať nový komentár

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi