Vietnam (november 2017)

Čaute, na zaciatku novembra sa chystame na aktivnejsiu 2 tyzdnovu dovolenku do Vietnamu. Niekolko poslednych dni by sme vsak stravili na plazi s drinkom v ruke. Zatial sme dvaja (muz a zena), v pripade, ze by chcel niekto pridat tak piste.

Pripadne pridat nejake rady co pozriet, nieco take co v bedekri nie je D

Serus, tiez sa chystam ale chcem ist az v decembri ten tyzden od 9 +-2 dni a tiez na 2 tyzdne a tiez budem hladat ludi. Mozem sa spytat preco chcete ist v novembri? Cital som ze take lepsie pocasie zacina az od decembra a dovtedy su tam caste zrazky.

cauko, podla toho co citam o pocasi, je to asi jedno, kedze v kazdej casti Vietnamu je vzdy iné pocasie. Nikdy to nie je tak, zeby bolo v jednom mesiaci super pocasie vsade. Planom je cestovat zo severu na juh. V decembri uz bude na severe dost chladno a tomu by som sa chcel vyhnut. Idem to este pozerat cez vikend a mozme si potom dat vediet.

A nechcel by si skor? Kedze 9-teho je uz dost neskoro.

 

G.

No co ja citam tak december mi pride najpriatelnejsi. Mozes pozriet na strankach https://dovolenka.sme.sk/i/vietnam/pocasie alebo https://www.dobrodruh.sk/clanok/vietnam-vsetko-co-treba-vediet-na-cesto… Tiez sa viac priklanam k smeru zo severu na juh. Co mi z toho vyslo je ze mozem chytit dazd v strede Vietnamu. Jasne, neda sa to predpovedat teraz ale vyslo mi to z toho co som cital. Skor asi nepojdem. Ale okej este si mozme dat vediet po vikende ked to pozries. Mne chlad nejak neprekaza, sme zo SVK, pozname to :) Na severe sa nechcem kupat. A neocakavam minusove teploty. Na juhu by malo byt fajn a tam chcem skoncit ako vy, tiez na plazi. Tak keby daco daj vediet. M

cauko, pozeral som pocasie vo Vietname dost intenzivne na internete.  Ano v decembri je trochu menej zrazok, ale na severe hrozia hmly, takze sa moze stat, ze v Sape ci Halong Bay neuvidis poriadne nic. V strede su v danom obdobi dost intenzivne zrazky, ale juh by mal byt v pohode (ten je OK, takmer cely rok). Ten stred tak bude preletime, alebo splavime :D. Na termine sa asi nezhodneme, kedze december je prilis neskoro pre mna. Ale tak prajem uspesny trip s co najmensim poctom zrazok.

cauko, tak nakoniec to vyzera, ze pojdeme koncom novembra na asi 3 tyzdne. Tak ak mas este stale zaujem, tak sa mi ozvi na [email protected]

Dik za info. Ten datum mi ale nesedi. Pre mna je to vyhodnejsie z pohladu dovolenky od toho 8, 9 decembra. Uzite si to teda ;)

Ahoj Matie, tiez by som isla v decembri na 2-3 tyzdne, ak este hladas spolucestujucich, ozvi sa na [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi