zlatka.sk

Anonymný (bez overenia) 12.1.2017 - 22:00

Ahojte, mate skusenosti niekto s touto CK? :) dakujem.

Diskutujúci Dobrodruhovia:

Martinka Halászová (bez overenia) 27.3.2018 - 10:57

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s touto cestovnou agentúrou. Fungujú iba online čo mi aj veľmi vyhovovalo nakoľko som pracovne vyťažená a hlavne ma nebaví sedieť v tých CK. Cestovali sme na Dominikánsku republiku naša svadobná cesta :). Po odoslaní mojej požiadavky som dostala veľmi dobré ponuky za skvelé ceny a hotely naozaj na skvelej úrovni. Komunikácia s agentúrou aj vo večerných hodinách, stále ochota odpovedať na otázky a hlavne sa mi páčil priateľský prístup. Veľmi odporúčam služby tejto agentúry a teším sa na ďalšiu dovolenku :)

Jana Poláčková (bez overenia) 13.4.2018 - 13:38

Boli sme cez túto CA minulý rok v Turecku hotel Royal Dragon veľmi dobrý hotel naše detičky si prišli na svoje ale tak isto aj my dospelí :) Samozrejme už máme kúpený zájazd aj na toto leto tešíme sa. Pani v CA je veľmi ochotná a trpezlivá :) Nakoľko sme nevedeli presný termín no nakoniec sme to všetko doladili a hlavne rýchlo sme všetko vybavili. Veľmi pekne ďakujeme a určite doporučujem veľmi ľudský a kamarátsky prístup s ktorým sa stretnete málo kde.

Marek Šustek (bez overenia) 23.4.2018 - 11:32

Bol som veľmi spokojný. Nedávno sme sa vrátili z dovolenky v Egypte Sunwing Waterworld jedna pecka hotel. Určite doporučujem tak isto aj služby agentúry veľmi profesionálny prístup :) Ďakujem

Jaroslav Szabo (bez overenia) 9.5.2018 - 14:17

Boli sme minulý rok v Turecku cez zlatku veľká spokojnosť. Tento rok opäť Turecko cez zlatku tak sa tešíme ;)

Majka 444 (bez overenia) 14.5.2018 - 09:35

Chodíme so Zlatkou každý rok a stále dostaneme to čo si zaplatíme. Veľká spokojnosť, rodinná atmosféra odporúčam :)

jahôdka859 (bez overenia) 29.5.2018 - 10:52

Zakúpili sme si s rodinkou dovolenku v Španielsku. Vybrali nám veľmi pekný hotel za skvelú cenu a veľmi rýchlo sme to všetko vybavili. Nemuseli sme čakať niekde na predajni a chodiť hore dole. Veľmi kvalitné služby a komunikácia na vysokej úrovni. Ďakujeme a budeme odporúčať všetkým naším známym :)

Roli295 (bez overenia) 13.6.2018 - 10:44

Nedávno sme sa vrátili z dovolenky v Turecku bolo úžasne. Všetko prebehlo ako bolo povedané. Ešte som sa s takou starostlivosťou o klienta nestretol. Ďakujeme. Roland

katka11454 (bez overenia) 22.6.2018 - 13:11

Boli sme teraz na last minute v Španielsku veľmi sa nám páčilo a všetko sme vybavili do pol hodinky :) Dovolenka bola podľa našich predstáv a za úžasnú cenu. Veľmi pekne ďakujeme a odporúčame.

Marcelka Jánová (bez overenia) 4.7.2018 - 13:57

Veľmi dobrá cestovná agentúra. Ľudský prístup a stále odpovedajú na otázky a doporučia fakt krásne dovolenky. Boli sme aj minulý rok a tešíme sa aj tento rok na dovolenku v Tunisku ;)

Veronika Makšiová (bez overenia) 12.7.2018 - 09:20

Túto cestovnú agentúru mi doporučila kolegyňa ktorá bola maximálne spokojná so službami. Zháňala som svadobnú cestu niekam do raja a práve táto agentúra mi našla presne to čo sme s manželom chceli. Boli sme krásnych 8 dní na Maldivách bolo to úžasné a hlavne veľmi rýchlo vybavené, všetko čo povedali aj dodržali. Určite doporučujem. Ďakujeme <3

bobek447 (bez overenia) 13.7.2018 - 14:22

Boli sme partia na poznávacom zájazde v Číne cez túto CK. Všetko perfektne zorganizované. Máme krásne zážitky a určite sa cez zlatku vyberieme na ďalší poznávací zájazd. Keby sa tu dali pridávať aj fotografie rád by som prispel ;)

Maria Jasaková (bez overenia) 16.7.2018 - 13:15

Cez zlatku sme chodili stále do Bulharska boli sme maximálne spokojní aj s výberom a prístupom. Je vidieť kto robí svoju prácu pre radosť. Odporúčam. Marika

Nalla (bez overenia) 20.7.2018 - 12:39

Vrátili sme sa z krásneho Zakyntosu. Určite doporučujem služby tejto cestovnej agentúry. Boli sme prvý krát na základe dobrých referencií a naozaj sme boli maximálne spokojní.
Ďakujeme

Karol Vejka (bez overenia) 25.7.2018 - 10:26

Boli sme tento jún na dovolenke cez cestovnú agentúru zlatka a všetko bolo v poriadku. Boli sme veľmi spokojní so službami tak isto aj s prístupom a vybavenie klienta. Naozaj som sa cítil celý čas že je o mňa postarané a že im záleží na klientoch. Boli sme v Kaya Artemis veľmi dobrý hotel aj keď neubytúvajú v hlavnej budove kvôli hráčom z kasína ale všetko veľmi pekné, čisté a nádherné more určite sa tam treba ísť pozrieť :)

Peter Majerský (bez overenia) 26.7.2018 - 16:45

Zakúpili sme si zájazd cez Zlatku.sk boli sme spokojní aj so službami a tak isto s doporučení hotela v Turecku Selectum Luxury Resort v Beleku naozaj topka hotel.

Kika Janovská (bez overenia) 6.8.2018 - 15:46

Máme s touto CA veľmi dobré skúsenosti naozaj dobre poradia :) Boli sme na Kube za skvelý peniaz a naozaj kvalitné služby. Konečne som našla agentúru ktorá mi vie dobre poradiť. Naozaj veľký výber a všetko som vybavila rýchlo. Zlatka je topka.

AnnaK (bez overenia) 3.9.2018 - 10:57

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať tejto CA za sprostredkovanie nezabudnuteľného poznávacieho zájazdu v Nórsku. Mám veľa zážitkov na ktoré budem spomínať do konca života. Veľmi dobré zorganizované, úžasný prístup, môžem len odporúčať. Budúci rok sa chystám do Ameriky len cez cestovnú agentúru Zlatka :)

Peter Krúpa (bez overenia) 25.11.2018 - 10:59

Veľmi dobrá organizácia boli sme až 8 ľudí cez agentúru zlatka a môžem len potvrdiť tieto vynikajúce referencie. Ešte som sa s takýmto skvelým prístupom v CK nestretol. Navštívili sme poznávací zájazd v Nórsku bol to nezabudnuteľný zážitok a teším sa na ďalšie dovolenky cez zlatku. Ďakujeme

Evka Evka (bez overenia) 2.1.2019 - 18:53

moja skúsenosť s agentúrou zlatka je veľmi dobrá. S manželom sme hľadali svadobnú cestu no vôbec sme nemali šajnu kam by sme šli len sme vedeli že do exotiky :) Pani mala s nami veľkú trpezlivosť a nakoniec nám vybrali najlepšiu svadobnú cestu akú mohli :) Boli sme dva týždne na Kube v krásnom plažovom hoteli kde boli úžasne služby a aj personál nechcelo sa nám ani domov :D Vďaka zlatke máme krásne spomienky a aj fotky ;)

Janči (bez overenia) 29.1.2019 - 11:16

Bol som prvý krát cez zlatku na super dovolenke v Dominikánskej. Som veľmi scestovaný a naozaj musím povedať že som sa s takým servisom ešte nestretol. Mám veľkú radosť že môžem mať poradkyňu dovolenky stále na telefóne. Odporúčam každému.

Veronika Liptajová (bez overenia) 18.2.2019 - 12:09

Momentálne sme v Egypte hotel Sunwing na jarných prázdninách cez agentúru zlatka. Všetko je v poriadku išli sme prvý krát a budeme chodiť každý rok. Sme veľmi spokojní. Veľmi dobre nám poradili a tešíme sa na ďalšiu dovolenku.
Ďakujeme.
Rodina Liptajová

MUDr. Tomáš Bottos (bez overenia) 14.3.2019 - 11:29

Pred týždňom sme sa vrátili z exotickej dovolenky Dominikánskej republiky a musím veľmi pochváliť cestovnú agentúru, pretože sa nám venovali a starostlivo nám dovolenku vybrali kde sme boli so všetkými službami, ubytovanie, strava maximálne spokojní. Veľmi sme si oddýchli a teším sa na ďalšiu dovolenku cez túto skvelú agentúru. Ďakujeme Veronika :)

Dovolenkár (bez overenia) 4.5.2019 - 12:50

Výborná dovolenka na Kube. Boli sme krásne 2 týždne za veľmi dobrú cenu. Služby na top úrovni. Cestovná agentúra má veľa ponúk určite Vám dobre doporučia, sme maximálne spokojní a doporučujeme služby CA Zlatka.

Juraj Demeter (bez overenia) 12.5.2019 - 12:51

Celá naša rodina Vám ďakujeme za super dovolenku v Dubaji. Všetko bolo super!!!

Zuzulif (bez overenia) 16.5.2019 - 19:44

Po odoslaní mojej požiadavky som dostala veľmi dobré ponuky za skvelé ceny a hotely naozaj na super urovni. Veľmi pekne ďakujeme, za sprostretkovanie úžsnej, nezabudnuteľnej svadobnej cesty Cuba_Varadero=Sol Palmeras. Odporúčame služby zlatka.sk, veľmi milý, rýchly, profesionálny prístup, najmä veľmi priateľský s veľkou ochotou vo všetkom vyhovieť. Možná komunikácia, aj večer/noc.
Tipy a rady pri vycestovani na Kubu: peniazky si zoberte eura, zamienajte si ich tam v zmenarnach, na hotely, alebo v bankach za CUC, americké doláre tam nikto nechce. Nemusíte sa báť, že sa tam nedorozumiete- kubánci ovládajú viacero jazykov. Kubánci sú milí, výreční. Zarábajú málo, preto sa potešia i malému tringeltu. A keď už budete na Kube, určite navštívte Havanu👌🇨🇺.
Pri hľadani ďalšej dovolenky sa určite obrátime na zlatka.sk.

Majka Sluková (bez overenia) 7.6.2019 - 11:20

Chcela by som sa CA zlatka poďakovať hlavne za trpezlivosť nakoľko sme išli na svoju prvú dovolenku do exotiky a vedeli nám poradiť na 1*. Veľmi dobré zorganizované a lepšie služby si neviem ani predstaviť. Som veľmi rada že ešte sú taký milý a ochotný ľudia pomôcť a starostlivo odpovedať na všetky otázky ktoré sme mali :) a to ich nebolo málo. Ďakujem a ostávame verní klienti Majka a Rado :)

Karolina Mrázová (bez overenia) 4.7.2019 - 14:34

Cez CA zlatka chodievame pravidelne na dovolenky niekoľko krát za rok dlhe roky :) Stále sa z dovolenky veľmi spokojní. Serióznosť na prvom mieste a starostlivosť ok klient úžasná. Určite odporúčam služby tejto cestovnej agentúry.

Kukučka124 (bez overenia) 5.8.2019 - 14:43

Chodíme už celé roky aj naši známy a maximálna spokojnosť. Stále nám doporučia dovolenku z ktorej sa nám nechce ani ísť domov :D CA Zlatka je top cestovná agentúra.

Marek Kobeš (bez overenia) 1.10.2019 - 10:34

Táto cestovná agentúra nám bola doporučená od známych ktorí chodia cez zlatku každý rok a naozaj som bol veľmi spokojný. Od komunikácie až po doporučené služby všetko super. Je vidieť že pani majiteľke naozaj záleží na spokojnosti klientov. Boli sme v Egypte celá rodinka hotel Barcelo Tiran izbu sme mali so vstupom do bazéna fakt top služby, krásna pláž. Odporúčam využiť služby cestovnej agentúry :)

Pridať nový komentár

Ako sa volá najznámejší hrad v regióne Spiša?

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi