HĽADÁM PARTNERA NA CESTU - Po Slovensku

Typ obsahu

Výlety v Bratislave

Ahojte,

nájde sa tu žena z Bratislavy na výlety alebo iné spoločné aktivity v Bratislave? Mám 40 rokov. Ak áno, tak ma môžete kontaktovať tu alebo na mojej adrese: ivan.kolesar76@seznam.cz.

 

Vylet

Ahojte, ak je tu niekto z okolia PP a mate volne vikendy, hladam partakov na vylety po slovensku.

Trenčiansky a Plavecký hrad

Ahojte,

v sobotu  (11.7) idem do Bratislavy a cestou by som sa chcela zastaviť v Trenčíne a navštíviť pekný Trenčiansky hrad. Otvorený je do siedmej večer, ja plnáujem byť tak okolo tretej už tam. Prosím, nájde sa niekto, kto by sa pridal? Počkal na stanici a pôjdeme na hrad? Kontakt na mňa: michaela.romanov@gmail.com     PS: šla by som v pondelok/utorok pozrieť aj Plavecký hrad, ak by mal niekto záujem, je to niekde v okolí BA

zipporah

Kamoška na výlety z okolia Levíc? :)

Ahoj. Volám sa Patrik, mám 32 rokov a hľadám si kamošku na výlety z okolia Levíc :)

Môžeš mi napísať na instagram: PatrikFX

Výlety cez leto

Nazďo výletníci (a tí, ktorí len čítajú príspevky), od stredy mám nejaký nekrátky čas dovolenku a chcem ju využiť najlepšie aktívne niekde v prírode, nejakou aktivitou, proste niečím zaujímavým, či už nejakým výletom na hrad, vziať foťák, spoznávať jeden druhého popritom alebo sa vybrať niekde kúpať, hýbať sa, či vyskúšať niečo nové, som otvorený spoznávaniu a novým zážitkom, či pôjde o jednodňovú záležitosť alebo aj dlhšiu.

Turistika

ahojte :) nájde sa tu niekto z okolia tn (nie je podmienka) na turistiku (ferraty,viac dňové túry a pod.) mám 21,ak by bol niekto v podobnom veku bolo by to fajn. keď tak nechaj kontakt na seba a ja sa ozvem 

Turistika, kúpanie, opaľovanie?

VýletPrajem pekný deň,

hľadám si tu parťáčku z Bratislavy, ktorú baví turistika alebo má záujem ísť k vode. Ty by si sa kúpala a ja by som sa pozeral a strážil tvoje veci:). Jednoducho neviem plávať, tak sa nemôžem kúpať, ale v lete sa zvyknem opaľovať. Poprípade ma môžeš naučiť plávať:)

Zapadne Tatry - HREBENOVKA 9-10.7

Ahojte, hladam niekoho s chutou pridat sa na hrebenovku zapadnych tatier buduci tyzden najskor stvrtok piatok tj 9-10.7 (pocasie ma byt priaznive) ale datum sa da este prediskutovat. Viac menej by som chcel prejst vsetky vrchy uvedene v Doby Tatry - Zapadne. Ak sa ma teda niekto chut pridat, budem rad ak napises. ;) 

sobota - roháče

O mne: som 39 - ročný slobodný, asi pohoďák :-). Mám rád turistiku , hory.  Hľadám parťáka na sobotu do roháčov. Začnem niekedy ráno, a večer idem domov. Vek plus mínus ako ja.