HĽADÁM PARTNERA NA CESTY - Do Európy

Typ obsahu

Hľadám partačku na vylet na Benadsky karneval

Ahoj som Ada mam 30 rokov a hľadam niekoho kdo by isiel na výlet do Benatok na Benadsky karneval. Budem rada ak sa ozveš kľudne aj na email ada778@gmail.com

Bosnianske pyramídy

Ahojte nezaujímal by niekoho výlet k Bosnianskym pyramídam? 28 r. , muž , BA , môj mail : michaljurca1234@gmail.com

Parťáci a parťáčky :)

Ahoj, 

volám sa Šimon a mám 25 rokov. Pracujem ako programátor a všetka moja práca prebieha na diaľku. Preto som sa rozhodol, že by som túto nezávislosť na mieste a čase rád využil a rád by som videl nové miesta a zažil nové dobrodružstvá. 

V živote som toho veľa neprecestoval a tak si netrúfam na to, aby som sa na cesty vydal úplne sám. Preto som sa registroval na túto stránku, kde by som chcel spoznať a nájsť parťákov a parťáčky na výlety, zatiaľ asi po Európe, no neskôr aj po ostatných svetadieloch :) 

Kamošku Albánsko 2020 september

Ahoj. Volam sa Jano, mám 37 a som z BA.  Hľadám kamošku na občasné zájazdy hlavne k moru po Európe. Keď chodievaš rada dlhé cesty pešo cez dedinky neďaleko pobrežia, ozvi sa. Teraz do Albánska okolo septembra 2020. Keď máš záujem píš na jan.krascsenits@gmail.com.

Dovolenka 2020 - Malta

Ahojte, som slobodná bezdetná 28 ročná žena a áno viem, že je to ešte skoro, ale hľadám parťáka, parťáčku, alebo véééééľa partačiek a parťákov na dovolenku na Maltu, som prisposobiva, nevadí ma ani vylihovanie a valanie suniek ale ani chodenie a poznavanie. 

Vyhovoval by mi termín koniec Augusta, začiatok Septembra a prečo to riešim teraz? Lebo zatiaľ sú letenky veľmi lacné a tiež ubytovania na výber je veľa. 

Ak máš záujem prosím napíš gerdan2102@gmail.com

Bicyklom po Maďarsku (Júl-August)

Čaute potrebujem niekoho kto sa somnou vydá na nezabudnuteľné dobrodružstvo po Maďarsku na bicykloch. Hľadám niekoho pohodového, zábavného a hlavne niekoho na koho sa môžem spoľahnúť.

19 rokov.

Vydáš sa somnou aj ďalej? Napíš, niečo  vymyslíme, ja som za...

Píšte na mail: istok.matus0@gmail.com

Azory

Hľadám partáčku - turistku (najlepšie okolo 30tky) na Azorské ostrovy v marci na cca týždeň.
Chcem celé dni chodiť a čo najviac vidieť.
Prosím, píšte len tí, čo máte naozaj záujem. Vďaka.

autom Spanielsko,Portugalsko

Chcem nastartovat auto ,prejst popri pobrezi Stredozemneho mora,az na Gibraltar a druhou stranou po pobrezi Atlantickeho oceanu az niekam do Francuzka.Nic neplanovat,jednoducho ist.3-4 mesiace slobody.Urcite to nieje trip pre princezne

Madeira - leto 2020

Čaute, sme dvaja chalani 26 a 26 rokov z Trnavy a chystáme sa cez leto, najskôr v júli na Madeiru na 7 alebo 8 dní. Máme v pláne požičať auto a pobehať čo najviac z ostrova, určite nejaké túry ale aj relax pri mori. Ak mal záujem -> tomas.kucera169@gmail.com

Kamošku na výlety

Ahojte všetci nadšenci cetovania a objavovania. Toto cestou hladam kamošku na krátke letecké výlety do  roznych miest po Europe. Preferujem krátke 3 dnove spoznavacie zájazdy. Mám 49 rokov, takže hľadam kamošku adekvatne k mojmu tempu:-))