HĽADÁM PARTNERA NA CESTY - Do Európy

Záujem
Typ obsahu

parťáci na hory

Ahojte :)
Rada by som v lete pochodila nejaké hory v Európe, prípadne absolvovala nejaký trek ako GR20, Tour du Mont Blanc alebo West Highland Way v Škótku. Hľadám niekoho (do 30 rokov) kto má rád turistiku a pridal by sa. Nemám zatiaľ žiadny konkrétny plán či miesta a tak sa rada prispôsobím a dohodnem na hocičom :) 
Ak by mal niekto záujem, tak ma prosím kontaktujte na mail j.ujvaryova@outlook.com, prípadne na môj instagram - juliaujv

Výlet na zopár dní

Zdravím nenájde sa tu niekto kto by chcel zbehnúť na nejaký výlet po Slovensku alebo prakticky aj hocikde inde? Už ma nebaví sedieť doma / v práci, kvôli korone.

Som flexibilný, prispôsobím sa hocičomu od Benátok letecky po Gdyňu autom. ( mám nové auto keby bolo treba odvoz pre niekoho. )

Kedy? Od polovice februára do júna je moje časové rozmedzie, neskôr už mám iné veci naplánované. 

Môže to byť niečo nízko rozpočtové, ale aj niečo finančne náročnejšie. (do 3000e max, banku som nevykradol)

Jachting

Ahojte,

Hľadám jachtára alebo jachtárku na plavbu s plachetnicou po Európe. Nemám skúsenosti s týmto športom, ale už niekoľko rokov to chcem skúsiť a splniť si tak sen. Na lokalite mi nezáleží, ide mi o ten zážitok. Roboty sa nebojím, plávať viem a morskú chorobu som zatiaľ nedostala. Našiel by sa nejaký milý dobrodruh, ktorý by ma zasvätil do týchto tajov, prosím?

Cestovanie po europe

Ahojte všetci hľadám kamošky/kamošov na spoločne cestovanie po celej EU okolo leta 2022 autom Vek 20+

Kto by mal zaujem kľudne sa mi ozvite na: jaroslav04@centrum.sk

Hallstat

Ahojte, nájde sa niekto, kto by chcel ísť na Hallstat 😊? Kľudne aj cez Silvester 😁 alebo pripadne podľa dohody? Alebo niekam na hory?

(24)

Kanarske ostrovy

pridal by sa niekto na kanarske december - januar? napr z Viedne Teneriffe Wizz air

arsis.arsis@gmail.com

Hľadám parťáka/parťáčku na Trip po EU 2022

2022 by som chcel absolvovať trip po EU v dodávk prerobenej na bývanie, ktorý by mal trvať jden rok hľadám njakého parťáka/parťáčku na cesty. slimak.jedna@gmail.com

Vianoce/Novy rok v Europe

Ahojte!

Rad by som stravil Vianoce alebo Novy rok mimo SR, idealne v EU krajine.

Ak by sa nasiel spolucestoval/ka, budem rad za správu :)

Mam 30r, jazyky ENG, PL, trocha ESP.

Matus

Odchod za dobrodružstvom/nový život

Ahoj, 

Možno si to práve ty, čo uvažuješ nad radikálnou zmenou svojho života. 

Môj plán je nasledujúci... 

Zarobiť si, čo najviac to pôjde a odísť autom do Švédska poprípade Nórska za novým, dúfam, že plnohodnotným životom, posunúť sa za zónu komfortu... Nájsť si poriadmu prácu alebo len spôsob ako si zarobiť. Som otvorený nápadom. 

Hľadám človeka, ktorý je schopný, zodpovedný, odvážny, spontánny, dorozumie sa minimálne anglicky a je odhodlaný podstúpiť cestu/zmenu života.

Ako sa hovorí: Šťastie je cesta, cesta je cieľ.

ISLAND, FAERSKÉ OSTROVY, NÓRSKO 2021

Ahojte cestovatelia, hľadám niekoho, kto by sa mal chuť pridať na okružnú cestu po Islande s niekoľkodňovou spoznávačkou fascinujúcej severskej prírody Faerských ostrovov (ideálne začiatkom leta 2021 - prípadne v inom termíne podľa dohody).

Kľudne o sebe dajte vedieť, určite niečo vymyslíme... ;)

E-mail: maareecek@gmail.com