HĽADÁM PARTNERA NA CESTY - Do sveta

Typ obsahu

Hladam partaka/kov na dovolenku do Juznej Ameriky

Ahojte,

buduci rok niekedy maj-august sa chystam na cca 17 dni do Juznej Ameriky. Zatial mam predbezne v plane Peru, ak by sa stihalo a vysla by dobre letenka uvazujem kombinaciu s Ekvadorom alebo Boliviou. Pripadne pri vyhodnej letenke som ochotna aj uplne zmenit destinaciu a dat napr Chile:).

Kazdopadne mam v plane nejaky ten trek a najznamejsie pamiatky - Machcu Picchu atd.

Ak by ste sa chceli pridat, piste na gabriela.orszaghova@gmail.com.

Pik lenin

Nejaki horolezci ktori by sa chceli v lete pridat?

Hledám parťačku, holku do nepohody na expediční cestu kolem světa

Opět se chystám na větší cestu napříč Asii a hledám milou, pohodovou a nekonzumně smýšlející holku tak do (nebo kolem) 30ti, která by se chtěla vydat nejdříve za práci a potom i na cesty za dobrodružstvím, a která by se nebála žít trošku jinak (a vůbec žít), se zájmem o přírodu, zvířata nebo – ideálně – i domorodé kmeny. A pak, po společném vydělání si peněz v UK, pokud si budeme rozumět, tak ji klidně vezmu až na konec světa….. a to doslova.

 

Nepál, EBC a Kopan

Nájde sa niekto, kto by budúci rok dal so mnou v Nepále EBC a kurz v Kopan-e

Južná Amerika - marec

Čaute, hľadám nejakého parťáka/parťáčku na výlet - max. 2 týždne do Južnej Ameriky, preferujem Kolumbiu, ale v pohode sa nechám ukecať aj na iný štát. Nechcem povedať dovolenka, pretože hotel riešiť nechcem a chcem maximálne aktívne využiť každý jeden deň - beh, plávanie, turistika. Termínovo mi to vychádza na posledné dva marcové týždne.

Working Holiday Kanada 2018

Ahojte,

hľadám niekoho na vycestovanie WH do Kanady v roku 2018. Najlepšie niekto kto, už dostal pozvanie alebo je v štádiu vybavovania. Najlepšie okolo 25r., byť trošku organizačne zdatný a nebáť sa dobrodružstva. Chcel by som popri práci, ktorú si tam budem hľadať, aj precestovať krajinu. Môj cieľ je Vancouver a okolo mesiacov August, September.Pre daľšie otázky píšte na krivosik.matus@gmail.com

Work & holiday Australia

Ahojte,
je tu niekto, kto rozmýšľa nad tým, že by išiel na work & holiday do Austrálie budúci rok? Ja som viac menej rozhodnutá :) ale radšej by som išla s nejakou parťáčkou, parťákom ako sama. Mám 25 r. Ak sa niekto nájde kľudne píšte na workandholiday.australia@gmail.com.

Nový Zéland

Ahojte, 

Som v Sydney, chodím tu do školy a od 26.2 do 26.3, (nemusí to byť celý mesiac, kedykoľvek v tomto období) budem mať prázdniny cez ktoré by som chcel ísť na Nový Zéland. 

Mám už jedného parťáka ešte hľadáme ďalších 2 s vodičákom nakoľko ani jeden z nás nemá. :( 

Budeme sa snažiť minút čo najmenej peňazí takže spanie v kempoch... 

Ak máte podobne plány piste na jano.varsik@gmail.com

 

 

Stredna Azia Grand Tour - marec/april 2018 - Bubo

Ahojte, hladam spolucestujucu na dobrodruznu expediciu. :) Odchod bud v marci alebo aprili. Viac info o zajazde tu: https://bubo.sk/poznavacie-zajazdy/expedition/stredna-azia-grand-tour

Mam 33 rokov, zijem v Bratislave. Ak mate zaujem, piste na: trnanna58@yahoo.com