HĽADÁM PARTNERA NA CESTY - Do sveta

Typ obsahu

Južná Amerika - džungľa

Ahojte, budúci rok 2021 plánujem ísť do Južnej Ameriky. Cieľ môjho výletu je vyskúšať si život v džungli cca 1 mesiac. Ak sa ku mne pridá nejaký odvážlivec tak sa môžeme spoločne dohodnúť na krajine tohto dobrodružstva. Zatiaľ premýšľam nad Francúzsko Guyneou, Nicaraquou, alebo Brazíliou. Tak čo, pridáš sa? :)

Thajsko/ Singapur

Caute, najde sa tu partak/partacka na vylet do Thajska alebo Singapuru??? Termin planujem, ked sa trocha ukludni momentalna situacia vo svete:) 

Južná Amerika - Apríl / Máj 2020

Ahojte,

 

zháňam parťáka / parťáčku na trip po južnej aj strednej Amerike + predtým Los Angeles, Las Vegas, Grand Canyon. Odlety mám pozreté z Osla do Lax (cca 130€). Samozrejme, rátam aj so situáciou ktorá je momentálne vo svete, ale rátam s tým že sa do dvoch mesiacov ukľudní a bude sa dať normálne cestovať 😊 itinerár nemám, ani budget. Ak sa nám niekde bude viac páčiť, môžeme tam ostať, nájdeme si prácu a budeme si užívať krajinu 😉 dĺžka tripu nie je ohraničená, určite ale aj pár mesiacov. Podľa nálady, peňazí atď.

 

Kontakt lukash.smith@gmail.com

Gruzínsko

Ahojte, vie sa niekto podeliť so skúsenosťami z treku v Gruzínsku? Potešíte. jana.simkova77@gmail.com

Je tu parťák/parťáčka pre prácu v zahraničí ?

Ahoj, zdravím dievčatá aj mužov. Uz dlhšie uvažujem nad prácou v zahraničí len som na to sama :) žiaľ, ľudia z môjho okolia radšej budú nadávať alebo prežívať než aby vyšli zo svojej komfortnej zóny a niečo riskli a radikálne zmenili. 
Zatial som videla pracovne ponuky prevažne Holandsko, Nemecko ale ak by mal niekto iný tip, nebudem proti. Aj keby to bolo ďalej :) Len nech je to seriózne a nech sa nájde v pohode človek. Pokial by niekto do tohto šiel nech da mi prosím ozve na mail - naty93x@azet.sk

Pekny deň

N.

NAMIBIA, VICTORIA FALLS

Cau, V Júni/ júli /od cca 22 jun-10 Júl/ som v Namíbii, +/- Botswana, Victorine vodopády, 

Pripojíš sa ?

april-Velka Noc pri mori :D

Zdravim mam 34 v pohode chalan a hladam partacku/partaka-/na veku nezalezi/ -niekoho kto sa pocas velkej noci pripadne niekedy v aprili nechce doma kupat a olievat ale isiel by niekam do tepla k moru,-cenovo priatelny a teplo je teraz taky Egypt /ale kudne mozme aj niekam inam/.mam proste vela starej aj novej dovolenky a nechce sa mi sediet pocas velkej noci doma a prezierat sa len sunkami :D kludne ma nevahajte kontaktovat na kendo3@centrum.sk   Dakujem a prajem Peknyyy den.

Kanada 2020 - hľadám parťáčku

Ahoj. Som nekonfliktný chlap, nefajčiar, abstinent, rád poležím na pláži aj vybehnem na lyže. Hľadám ženu, dievča s podobnými záujmami na trip do Kanady v tomto roku. 10-14 dní, oblasť Calgary, Rocky Mountains, jazerá,... Všetko o dohode. Nemusím mať allin a 4* hotel ale ani nechcem hostel a pod. Nutné sa pred cestou stretnúť osobne.

Kuba

V apríli mame zaplatené auto v Santiagu de Cuba na 6 dní. Vyrazili by sme na okruh východom ostrova Guantanamo, Baracoa, Moa a spať do Santiaga. Hory, plantáže, vyhliadky, mestá aj pláže. Prenájom auta na Kube je vysoký. Rozdelili by sa náklady. Veková skupina 38+. Sme pár.

Malawi Trip 2020

Ahojte,

hľadám parťáka, parťáčku na trip po

"Malawi", "the warm heart of Africa"....

Menší plán by už samozrejme bol, avšak som za každé bláznovstvo a nové návrhy proste musia byť.

Všetko čo chcem zažiť? 3 dňový trek na najvyššiu horu v Malawi (Sapitwa peat 3002m.n.m.), safari a vidieť "BIG FIVE" - lev, leopard, byvol, nosorožec, slon, či už v aute/po svojich/na loďke...